маска Ілона• 19 апреля 2023
Які нігті для вас виглядають краще?
Часто бачу дівчат, та й в мене особисто така ситуація була, що нігті з покриттям відростали швидко . Гель лак за 2 тижні виглядав приблизно як на фото 1 та 2. Вирішила відмовитися і перейти на звичайний обрізний без покриття. Знаю, що на Порадниці більшість лише за гель лак. Хотіла б дізнатися вашу думку, все ж який варіант кращий? 1-2 чи 3
Результат:
вже голосів:
162 (85.26%)
28 (14.74%)
1-2
Карамбулкул• 19 апреля 2023
третий вариант покрыть бесцветным или прозрачным молочным обычным лаком/укрепителем и будет отлично
пані Солоха• 19 апреля 2023
Ну на фоне первых двух фото, третий вариант лучше. Зачем же допускать до того, что бы так отросли ногти с гелем?(
жінка незаміжня• 19 апреля 2023
Из этих, конечно, 3 вариант. А вообще, я за цветное покрытие. Без него, мое субъективное мнение, ногти выглядят некрасиво и неухоженно и на 3-м варианте мне не нравятся
Та никада в жизни• 19 апреля 2023
Вы самый треш отросшего гель-лака выбрали и пытаетесь топить за натюрель?
КохайтесьЧорнобровi• 19 апреля 2023
Так можно делать обрезной и покрывать прозрачным обычным лаком и будет аккуратно
жінка незаміжня• 19 апреля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Причем натюрель явно свежий маникюр, а не спустя 3-4 недели, как на 1-2 фото
маска Ілона
• 19 апреля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Показую, як в мене приблизно було і що я бачу інколи в людей.
Крим мій• 19 апреля 2023
Ответ дляНаша взяла
А манікюру на фото 3 теж 3 неділі?
В на фото 1 не три тижні а 5.
маска Ілона
• 19 апреля 2023
Ответ дляOnyx83
Ни одни не нравятся. Первые 2 фото вы выбрали для контраста? Лучше свои, чем вот это?)
Перші 2 вибрала, бо через 2 тижні в мене приблизно такий стан нігтів був.
Крим мій• 19 апреля 2023
Ответ длямаска Ілона
Ну если так быстро растут то лучше фото 3. Я ходу раз в 4 недели и у меня не так.
маска Ілона
• 19 апреля 2023
Ответ дляКрим мій
В на фото 1 не три тижні а 5.
В мене такий стан за 2 тижні. Швидко нігті ростуть
Мороженная курица• 19 апреля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Я ничем не покрываю ногти. Выглядят красиво и достаточно ухоженно (если не сильно отросшие)
маска Ілона
• 19 апреля 2023
Ответ дляOnyx83
То,что ногти быстро отрастают - это одно. А работа мастера такая же топорная была?
Ні, звичайні нігті коротенькі. Ось моїм 2 тижні
жінка незаміжня• 19 апреля 2023
Ответ дляМороженная курица
Я же написала, что это мое субъективное мнение. Мне не нравятся такие ногти, для меня они все некрасивые
Мрію про пончик• 19 апреля 2023
Ответ дляНаша взяла
А манікюру на фото 3 теж 3 неділі?
Ні, не три, але на той манікюр не треба витрачати стільки часу, як на перших фото. Середньостатистична жінка може зробити його сама за якісь півгодини
Одяг та сумки• 19 апреля 2023
первое фото ногти форма лопата кривая( кто вам делал такое( ужасно. Сама делаю гельлак так как подпиливать не нужно удобно. Но мастер ваш так себе
Мороженная курица• 19 апреля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Не понимаю тех, кто считает некрасивым естественный вид ногтей