А ось і я• 20 апреля 2023

У кого невроз чи тривога(панічні атаки)

Ви теж не відчуваєте енергію і якщо є можливість лягаєте і лежите ?
автор А ось і я • 20 апреля 2023
Ні в кого немає такого стану. Я одна тут така?
Любительница• 20 апреля 2023
У мене теж проблеми з енергією.
Вчора робила техніку, то стало краще.
Я постійно ходила і питала себе : що жере мою енергію?
і побачила - колишню роботу, точніше роботодавця.
Згадала,що була така техніка на колишніх у Алуніки, я зробила її на колишніх роботодавців - коридор силы називаэться
Нічна ненажера• 20 апреля 2023
Звичайно не одна
Напишуть ще, почекайте
Нічна ненажера• 20 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница
У мене теж проблеми з енергією.
Вчора робила техніку, то стало краще.
Розкажіть, будь ласка
Любительница• 20 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
Розкажіть, будь ласка
https://video.alunika.com/ru/otnosheniya/rekonstru...

Коридор Силы.
Суть в тому,що ви забираєте свою енергію там де її лишили, іншим людям. Я відчуваю себе сьогодні та і вже вчора ввечері набагато краще.
Болтушка Му• 20 апреля 2023
Зазвичай невротикі тут збираються ввечері. Я до вечора дуже вигораю і сюди заходу відволіктись.
Сама з ПА справитись не змогла і мені призначили АД. Пью лише тиждень. Поки що не зрозуміло чи діє.
автор А ось і я • 20 апреля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Які вам призначили АД? Я також приймаю тиждень Есцитам
Відчуваю тривогу ще більше і безсоння, тому призначили ще і Лірику
ИграйМойГормон• 20 апреля 2023
Пью бифрен,становится немного легче
Захекалася читать• 20 апреля 2023
Нет, не одна.
Периодами, в голову лезут мысли тревожные о будущем, о здоровье, о близких.
И бывает такая тревога охватывает, что прочие мысли из головы вытесняются. Не могу про работу думать ( работаю удаленно) , нет сил и желания готовить, просто двигаться.
Хочется лежать и спать , чтобы забыться.
Зам. зав. Анонима• 20 апреля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Самі антидепресанти не допомагають
Хто призначив?
Болтушка Му• 20 апреля 2023
Ответ дляА ось і я
Прийшла на прийом зі скаргами. В мене вже була купа обстежень. Холтер показав тахікардію від ПА.
От мені і призначили АД
Однозначная• 20 апреля 2023
Ответ дляА ось і я
Я не розумію, що ви маєте на увазі під ’не відчуваю енергію’, тому не знаю, що вам відповісти. Панічні атаки так, маю
Коли мовчу- приємна жінка• 20 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Пью бифрен,становится немного легче
Жаль на постоянной основе его нельзя пить
Мошей ницца• 20 апреля 2023
На фоні виснаження після народження другої дитини, почалися ПА. Додалася ще й іпохондрія. Це на стільки було важко для мене і заважало жити, що я вирішила взяти себе в руки і почала дивитися дуже багато відео психологів та читати. Тоді грошей на психотерапевта не було. Пила адаптол.
Пройшло 7 років, і я переборола десь на 80 відсотків це все. Зараз буває іноді рідко, що «накатує», але я блокую ці думки і стараюсь одразу максимально відволіктися. Ще хожу в тренажерний зал, теж дуже допомагає.
Повітруля• 20 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница

Коридор Силы.
Цікаво, подивлюсь
Зам. зав. Анонима• 20 апреля 2023
Ответ дляМошей ницца
Ви молодець! Бажаю вам здоров´я фізичного і ментального
Однозначная• 20 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я пью не на постоянной, у меня панические атаки не каждый день случаются
Захекалася читать• 20 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Его можно пить курсами по месяцу.
Сапай вазони• 20 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Пью бифрен,становится немного легче
Я тоже принимаю Бифрен, а какой врач Вам назначал его? Сколько раз в день принимаете?
задумчивая мордочка• 20 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница
У мене теж проблеми з енергією.
Вчора робила техніку, то стало краще.
Розкажіть про це, що за техніка така, бо моя робота забирає всю енергію
задумчивая мордочка• 20 апреля 2023
Три роки тривожності, рік антидепресантів, трохи розвиднілося нарешті. Я не те, що енергії не відчувала, а швидше скутість, зажатість, ніби все тіло в напрузі аж боляче було.
Любительница• 20 апреля 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Дуже класна.
Простими словами - все своє, що ви віддаєте - забираєте назад.
Ацетилсалициловая кислота• 20 апреля 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Я по жизни такая что все к сердцу близко принимаю, много думаю и перееручиваю в голове. Из за этого навеино и с волосами проблемы, выпадают истончаются из за нервов(((
Сапай вазони• 20 апреля 2023
У меня тоже мало энергии. Я проанализировала, что ее сжирает и поняла, что это работа, на которой я очень сильно нервничаю (руководитель, сложные срочные задачи, ошибки, которые не знаю как исправить). Когда я представляю мысленно, что я уволилась отсюда мне сразу становится легче и появляется желание жить и что-то делать. Так что в моем случае все лечится сменой работы. Подумайте, куда уходит энергия у Вас? Что гложит? Пока я принимаю Бифрен.
задумчивая мордочка• 20 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Це не нормально, і коли я це зрозуміла, пролікувалася, покращилася якість життя
oboeva• 20 апреля 2023
у мужа, но про энергию он не понимает о чем это, говорит потом спать хочется, вчера как раз у доктора был, давление высокое может с этим связано
автор А ось і я • 20 апреля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Нет, не одна.
Точно как обо мне
И я еще и с работы ушла
Так как сил не было терпеть этот коллектив и нервы тратить
автор А ось і я • 20 апреля 2023
Ответ дляСапай вазони
Я ушла с работы
Думала все будет нормально
В итоге накрыло от того что сижу дома, начинаю себя накручивать что нужно было не увольняться
Короче депрессия какая-то началась
Спать перестала
Помилуйте мадам• 20 апреля 2023
И я с вами.так уже все задрало,не сплю,не ем,нервная,уставшая.
Карапулька• 20 апреля 2023
Сердце колотило, думала, здохну, когда обстрелы были. Корвалтаб и наночь Квайт, чтоб спать.