Все буде Україна• 20 апреля 2023
Геморой, чим пролікувати?
Не кровить, не болить, просто вилізла шишка і я ніби її відчуваю. Взяла свічки, але мені таке не підходить, одразу дує і хочу в туалет. Чи потрібно купувати таблетки чи може він сам пройти. Раніше такого не було, не знала, що це таке.
Все буде Україна
• 20 апреля 2023
Ответ дляРанковий базар
До лікаря краще сходіть
Так не хочеться їхати, в нашому смт проктолога немає, потрібно їхати в місто за 40 км. Думала, може сама вилікую
Вредняжка• 20 апреля 2023
Таблетки детралекс або нормовен, замість свічок купіть мазь реліф. Але краще до лікаря.
Все буде Україна
• 20 апреля 2023
Ответ дляВредняжка
А мазь без таблеток не допоможе? Обов’язково таблетки потрібні ?
Вредняжка• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Краще з таблетками, вони зміцнюють капіляри зсередини, я цим гемороєм страждаю вже 20 років і операцію робила. То таблетки пропиваю раз в пів року, лікар рекомендував. А коли вилазить, то ще мазь реліф, як я вам написала.
Все буде Україна
• 20 апреля 2023
Ответ дляВредняжка
Дякую.
Чавонадо• 20 апреля 2023
у вас може бути алергія на красавку (вона входить до складу деяких свічок), мене від них теж просто несло. можете спробувати обліпихові свічки. свічки бажано ставити, вони змащують там все, щоб при процесі дефекації не травмувались тканини
Нічний дожор• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Так 40 км это рядом, это ж не 400
А я женатая• 20 апреля 2023
Геморой лікують улікаря.будете викидати грошіодне за одним і не будерезультату. Тут попитаєте..сусідку попитаєте.там те виписали.тій інше.а аонр недешеве. Лвкування кардинально різне для шишок.тріщин в т.д. тому не тут питайте а йдіть до лікаря і немає чого соромитись.
В мами геморой з шишками..то лікування комплексе і мазі і таблетки..і це недешево.
Мальчун-задирун• 20 апреля 2023
Мені допомогли ванночки з холодною водою. Тільки треба обережно робити тільки на ті місця де проблеми.
А я женатая• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Так..якщо хочете щоб допомогло. І якможна вірити і слухати те що тут напишуть? У вас що, зарасне здоров´я є?свічок і мазей реліі велика кількість. Яке?підрсти можелишелікар. Аталетки курсом 3 міс оті що для вен п´ють популярні. Цене 500грн.
Закуйовджена життям• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Так, вони діють на вени, в тому числі і в тому місці, набагато швидше проходить. Купіть поки хоч 1 пластину, де 10 штук. Перші три дні по 3 шт на день.
Ответ дляВредняжка
Печень/желчный, кишечный микробиом он вам не рекомендовал полечить, привести в порядок?
Это даже важнее чем укрепить стенки сосудов.
Вредняжка• 20 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Я проходила повне обстеження і ділитися цим не маю бажання, автор задала питання про геморой, я їй відповіла про геморой, тому що саме лікар-проктолог мені це рекомендував.
Ответ дляВредняжка
Боитесь делиться под анонимом?
Ваш проктолог ’утаил’ от вас, ну или сам не в курсе причин, вызывающих развитие геморроя.
И это НЕ слабая сосудистая стенка!
Это воспаление в кишечнике (нарушение баланса микробиома) И/ИЛИ повышенное давление в печени (из-за затруднения желчеоттока или структурных нарушений)
20 лет ’лечить’... это ж надо еще суметь! Не каждый сможет
И это НЕ слабая сосудистая стенка!
Вредняжка• 20 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Боитесь делиться под анонимом?
И это НЕ слабая сосудистая стенка!
Всего хорошего