ДаЗдраПерма• 20 апреля 2023
Подарунок новонародженому
Порадьте яку іграшку подарувати племінничку на виписку. Не в курсі сучасних новинок))
Раз одела не бу• 20 апреля 2023
Легкие погремушки, грызуны, но это ему будет интересно после трех месяцев. Мобиль на кроватку.
Тантрический кекс• 20 апреля 2023
Комфортер, щось підвісне (їх багато не буває). Ну або сертифікат в магазин дитячий, бо якщо батьки підготувалися по повній, то накупили всього вже)
ДаЗдраПерма
• 20 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Так, батьки підготувалися, тому хочу підібрати гарну іграшку, місяці на три, і можливо якісь цікаву мультифункціональну погризушку, щоб і погризти і шелестіло, у доньки був такий піліканчик, дуже подобався.
Тантрический кекс• 20 апреля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Якщо місяці на три, то просто ідіть в дитячий магазин і обирайте. Я нещодавно племінниці купувала і воно якесь вундервафля. Тут і гримить, і блестюче, тут і силікон на погризти, тут і на ручці колечки посовати, тут і шелестілка збоку. Ще зараз класні щіточки-гризунці. Силіконові, можна і пожувати ручку, якщо дуже хочеться, і щіточкою брати до рота і самому собі зуби чухати як завгодно. Малій зайшло.
Наполеон Бонапарт• 20 апреля 2023
кокон red castle
ночник звездное небо
baby shusher шум ( оранжево-белый классный)
шезлонг для самоукачивания
качели (jolie, или 4moms)
стерилизатор для бутылок и сосок
посуда beaba для первого прикорма
погремушки, грызунки
ночник звездное небо
шезлонг для самоукачивания
качели (jolie, или 4moms)
стерилизатор для бутылок и сосок
посуда beaba для первого прикорма
погремушки, грызунки
ДаЗдраПерма
• 20 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
кокон red castle
ночник звездное небо
шезлонг для самоукачивания
качели (jolie, или 4moms)
стерилизатор для бутылок и сосок
посуда beaba для первого прикорма
погремушки, грызунки
ночник звездное небо
шезлонг для самоукачивания
качели (jolie, или 4moms)
стерилизатор для бутылок и сосок
посуда beaba для первого прикорма
погремушки, грызунки
Дякую велике!