Я только за!• 20 апреля 2023
Как спасти продуктовый магазин?
Здравствуйте. Может у кого то есть креативные идеи? Блин. Даже не знаю зачем пишу,но уже руки опускаются. И цены стараемся держать адекватные и за товаром следим. Но людей все меньше и меньше. Мы в центре Киева,люди выехали ,офисы закрываются. Больно и обидно. Всю душу вкладываешь в бизнес. А он тонет(((
Я только за!
• 20 апреля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Боитесь рекламы
Ну что вы))) не боюсь)) Саксаганского 41в)))
Заходите на Кофе)))
Рогнеда Карповна• 20 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
От і я так само. І все ж ратую за рибний, це слабке місце ВСІХ супермаркетів.
Так, щось із широкого вжитку: риба, свіже м’ясо, ковбаса, молочка/сири, випічка, кондитерка. Те, що люди будуть щодня купляти, незважаючи на гроші, погоду, обстріли чи ще якусь срачку.
Мания-Величия• 20 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
І все одно всі ці магазинчики на місці, от ні один не закрився, і навпаки - відкриваються. Щось ми не знаємо)
відкриваються мережеві все що я бачу або маленькі 8 з 10 які через півроку не витягують і зачиняються,
в нас напроти в будинку скільки вже їх було
в кінцевому там тепер 3 аптеки і аналізи
а ті що на місці такі як автора
Мания-Величия• 20 апреля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
маленький магазинчик ніяк не замінить супермаркет
взагалі не треба з ними конкурувати
автору треба зробити якийсь лід-магніт, який затягуватиме покупця в магазин
якийсь такий товар, до якого важко дотягнутись навіть пройшовши коло супермаркету
по собі суджу - так, покупки роблю раз на 3 дні, і щонайменше 1000 в супермаркеті залишається, далі йду по магазинчикам: ковбасний - 250 грн, молочний - 200 грн, м’ясо-сало - 300, горіхи-сухофрукти - 200.
але то все вузькотоварні магазинчики, у автора він більш загальний, нема за що зачепитись (((
взагалі не треба з ними конкурувати
так у автора я взагалі їжі не бачу
закуска до пива, чаю та морозиво з водою
Ответ дляРогнеда Карповна
Так, тільки промоніторити, чого немає. От у нас на районі 5 мережевих м‘ясних і тільки один рибний. Базарні ларьки в 15-00 вже отдихають))
Ок а ці до 21-00. Треба все дуже гарно вивчити, іноді може ’вистрілити’ і аромакава)
Я только за!
• 20 апреля 2023
Ответ дляМания-Величия
так у автора я взагалі їжі не бачу
Я просто не сфоткала все))
Зоя Жорівна• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ только за!
Ну зачем вы так? У нас рядом большая высотка и администратор ходит за кофем. Половины дома нет ещё. Квартиры закрыты стоят
За кофем...
Если в бизнесе такая же грамотность, то все понятно
Мания-Величия• 20 апреля 2023
доречі автор, у вас там корм котячий
можете розширити асортимент
у Києві у кожногму домі купа тварин
біля нашого дому черги постійно за кормом
можете розширити асортимент
у Києві у кожногму домі купа тварин
Я только за!
• 20 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
А де нарізка/ваговий товар? Ну не буду я брати цілу палку, якщо мені треба до водки 200 г ковбаски)))
Мы режем все. Слайсер стоит)
Я только за!
• 20 апреля 2023
Ответ дляМания-Величия
доречі автор, у вас там корм котячий
можете розширити асортимент
у Києві у кожногму домі купа тварин
можете розширити асортимент
у Києві у кожногму домі купа тварин
Дякую за ідею)
Солоденька цукОрка• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ только за!
На офисах и на домах вокруг магазина. Обеды,пиво,сигареты
Так все работают сейчас удаленно. Если выезжали на офисах, то понятно, что сейчас ноль.
Тоже в центре, закупаю продукты на неделю в ашане/метро, в мелкие магазинчики захожу за свежими хлебом, молоком, творогом. Иногда овощи и фрукты. Делайте на такое упор. Плюс свежая выпечка - т.е на то, чем на неделю не закупишься.
Рогнеда Карповна• 20 апреля 2023
Ще напишу авторові таку ідею. Але треба приміщення щоб дозволяло. У нас є Екомаркет, він мені гірший навіть за сині АТБ, асортимент жах. Що вони зробили - в самому кінці магазину віддали в суборенду м’ясникам приміщення, і там купа всілякого м’яса, ковбас, курка, сало, субпродукти. Розраховуєшся з ними там же, тобто це чиста суборенда. I люди йдуть туди за м’ясним. I хоч асортимент там не дуже, всеодно щось із товарів Екомаркету прихватуєш, чи крупи які, чи кефіру бутилку, хліба, туалетного паперу. I постіно потік людей там. То думаю за рахунок цих суборендарів вони й виживають. Бо є ще один Екомаркет, коли не зайдеш - там пусто, мабуть скоро закриється...
Мания-Величия• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ только за!
Я просто не сфоткала все))
у вас неправилтне сусідство товарів
так не можна
ще одга причина нелюбові до таких магазинчиків
холодильник для чогось одного або ковбасні або молочка або кулінарія
так не можна
Найщасливіша• 20 апреля 2023
Ответ дляМания-Величия
доречі автор, у вас там корм котячий
можете розширити асортимент
у Києві у кожногму домі купа тварин
можете розширити асортимент
у Києві у кожногму домі купа тварин
Кстати да. У нас есть три ’ларечка’ в одном месте - мясной, сладости и корма для животных. Так в начале войны стояла очередь именно в ларек с кормами. Ещё шутили люди по этому поводу.
И когда первый раз лупанули по энергоструктуре, а магазины ещё не были готовы, то люди с последней наличкой именно за кормами для животных побежали.
Я только за!
• 20 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
А продавець точно не кривиться, коли просять? Розумієте, дуже напрягає, коли треба просити.
Она очень приветливая. Мы 5 лет работаем и ни разу не было у ней претензий)
Рогнеда Карповна• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ только за!
Я просто не сфоткала все))
У вас всього того по макітрі...
Частину товарів взагалі можна відмінити, вивільнити місце під окремий великий холодильник наприклад з фермерською молочкою. Там повинно бути творога 3-4 види, м’яких сирів (фета, бринза, адигейський) - 3-4 вида, сметани пару видів, згущене молоко, твердих сирів 5 видів, пліснявих, пармезанових... Все оце я вам описала асортимент того молочного, куди з задоволенням 2 рази на тиждень ходжу я. I люди потихеньку звикнуть, що у вас є ця молочка і дешевше буде ніж у супермаркеті.
Мания-Величия• 20 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
100%
я сама накупила мішків саме у маленьких магазинчиках
Я только за!
• 20 апреля 2023
Всем спасибо. Поняла некоторые моменты. Буду работать в этом направлении. Спасибо за советы)
Квітка Миру• 20 апреля 2023
У меня не далеко от дома 5 пиццерий и все они в плюсах, вот что сейчас ходовое
Ответ дляНайщасливіша
100%
Бо собі і картошки насмажиш, а тварини таке не їдять.
Бутербродница• 20 апреля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну чим простіше? Закінчилось у вас молоко чи яйця, то що - 3 години доставку чекатимете і платити 50-100 грн кур’єру за це чи знесете драгоценне тіло вниз під будинок і в магазинчику за 5 хвилин все візьмете?
Я не буду готувати з того, чого в мене немає. Буду готувати інше. Необхідне куплю наступного разу. Взагалі, все планую заздалегідь.
Плекаю думи• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ только за!
Хлебушек,яйца,мука. То что люди забывают прикупить в супермаркете. По не много но выгребали.
Автомат кофе сидра пиваса. Соки коктейли безалкогольн с льдом фруктами. Чай с апельсинами фруктами. Типа кафе добавить бутеры свежие подрезать, панини
Диет-обед йогурт орехи мусли мед
Крию матом страшно• 20 апреля 2023
дійсно людей мало? мені подруги кажуть, що в місті все шикарно, все як було, людей тьма. а виїхали одні дураки
ИМХОля• 20 апреля 2023
Могу зайти в такой магаз раз в месяц 🤷🏻♀️
Постоянно подскакивает сразу продавец, сучит пакет и пристает - что подсказать, выбирайте, всё свежее, хотя в таких магазах далеко не всегда так, а я хочу в тишине сделать то, что надо мне
Выбрать без этих кукареку под руку
Кстати, далеко не всегда есть возможность вбырать покупателю
А набирает лишь продавец
Это неудобно и отталкивает
Совсем другое дело супермаркет
Там чисто, светло, тепло, не стоят ящики под стенами, нет запаха этого специфического
Так что очевидно, что маркеты всегда будут в приоритете
Выбрать без этих кукареку под руку
А набирает лишь продавец
Это неудобно и отталкивает
Совсем другое дело супермаркет
Гостра на язик• 20 апреля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
куплю завтра в АТБ или варусе, потому что в маленьком магазинчике молоко дороже гривен на 10 и не очень свежее.