Янгол в камуфляжі• 20 апреля 2023

Чи відображати в звіті ДФ повернення помилково перерахованих грошей ФОПу?

Підскажіть, будь ласка, чи потрібно відображати в додатку повернення помилково перерахованих коштів? Все відбувалося в одному кварталі. Якщо так, то з від´ємним значенням? А ознака 157 ?
руки_Крюги• 20 апреля 2023
Я не отображаю. Это же не доход
муха в кедах• 20 апреля 2023
Вам ФОП оплатив, а ви повернули? Не потрібно відображати.
автор Янгол в камуфляжі • 20 апреля 2023
Зрозуміла. Дякую!!!!
Юлия Крамарева• 20 апреля 2023
якщо перерахування і повернення відбулись в одному місяці,то не потрібно. Тим більше,ви кажете,що це помилково перерахована сума,тобто у вас має бути лист на повернення помилково перерахованої суми від фопа,який вам перерахував.
Ответ дляЮлия Крамарева
Це було в різних місяцях (лютий- березень).Лист є.
Юлия Крамарева• 20 апреля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Це добре.Слухала консультацію,що якщо перерахування і повернення відбулось в одному місяці,то не потрібно показувати фопа в 4ДФ, але якщо в різних,то показується виплата в тому місяці,коли перерахували гроші,а потім цю ж суму показують в місяці повернення із знаком мінус.Але це стосується якраз того фопа,який вам перераховував гроші,а потім ви йому їх повернули.