БЦАшка• 20 апреля 2023
Дівчата, покажіть свої фітнес костюми в яких ходите в спортзал)
ГугелП@лАмался• 20 апреля 2023
Футболка лосіни та спортивний бюст.
Автор розкрию вам секрет в спортзалі деякі займаються спортом а не вигулюють костюми.
БЦАшка
• 20 апреля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Футболка лосіни та спортивний бюст.
Ну я от рік позаймалася, трохи тіло привела в форму і захотілося чогось красивого)
БЦАшка
• 20 апреля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Дома занимаюсь.Гантели,эспандеры.
Молодець, мене в домашніх умовах на довго не вистачає.
Тоска в носках• 20 апреля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Футболка лосіни та спортивний бюст.
Ну прям, гарна форма - це +1 мотиватор) Чому ’ні’, якщо можна ’так’?)
Конфиденциальность• 20 апреля 2023
У меня их штук 10 минимум) но сейчас запрятаны далеко-далеко, т к я телепузик 🤰
ПушАпница• 20 апреля 2023
Звичайні велосипеди і трикотажна футболка. У нас в залі більшість дівчат в чому прийдеться. Дорогі гарні фітнес костюмі бачила тільки у двох подружок, які більше в телефонах сидять і триндять ніж займаються. Бісять тому що можуть по 15-20 хвилин на одну вправу тренажер займати.
БЦАшка
• 20 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
А я рік в одних легінсах зі стоку і в одному топі, а зараз прям хочу щось красивого)
Курочка• 20 апреля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Футболка лосіни та спортивний бюст.
То що ходити в дачних штанях і сторічний футболці?
Невже не хочеться виглядати пристойно?
Конфиденциальность• 20 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Еня мой бывший тренер негласно научила) она на каждое занятие приходила как на показ мод в классных фирменных костюмах) а мне такое нравится) то я тоже присела на это дело) когда в Киеве были, то я в тц на распродажах шикарные фирменные брала. А сейчас я далеко, то через Инсту заказывала, тоже почти все удачно.
Молчунья• 20 апреля 2023
H&M люблю))хорошего качества.лень фотать и ещ есть gymshark попа в ни х выглядит огонь!!
Весёлая морковка• 20 апреля 2023
Лосины Casall
футболки люблю Under Armour
летом майки, недавно купила себе Стеллу
бюсты Виктория секрет доя меня самые лучшие
футболки люблю Under Armour
летом майки, недавно купила себе Стеллу
БЦАшка
• 20 апреля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
І кофта і лосини найк, не костюм, брала окремо)
Я купила такий в інста за 1000 грн і не подобається взагалі, дуже видно коли потієш. Не зручний, тепер боюсь щось купити, щоб знову не лежало.
З бісиками• 20 апреля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Лосины Casall
футболки люблю Under Armour
летом майки, недавно купила себе Стеллу
футболки люблю Under Armour
летом майки, недавно купила себе Стеллу
Девачка- агонь!!
Весёлая морковка• 20 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Берите одежду для спорта, а не для красоты
Вы же идете спортом заниматься, а не сниматься
Ну ниче се• 20 апреля 2023
Ответ дляФоточки нема
Зумба одежду покупаю
Она яркая
Погуглите
Она яркая
Погуглите
Покажите на сайте ,не находит
БЦАшка
• 20 апреля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Я думала, що то теж для спорту, реклама саме така була)
От заскрінила фірму Бабалу, кажуть що супер афігєнна, для мене правда дорога.
Весёлая морковка• 20 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Не знаю такие бренды, не покупаю в инсте
Фоточки нема• 20 апреля 2023
Ms. Похвала• 20 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
а я один раз прийшла в трикотажній футболці і більше ніколи, вона стала повністю мокра і неприємно самому, на наступний раз вже купила костюм. Я ходила на джампінг , тому найкраще сподобалися лосіни Nike, не спадають ,а верх вже що знаходила по акціям
Обнемашечка• 20 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Вы как будто для инсты выбираете наряд, а не для тренировок. Топ удобно с поддержкой, а не две лямки на спине. Лосины на фото самые обычные, у меня такие Kappa, им сносу нет. Чем вам не угодили спортивные марки по типу Пума, Адидас, Найки? Выбирайте синтетику и будет вам счастье.