лаМпочка• 20 апреля 2023
Мультики дитинства. Качині історії та ін.
Які були мультики від Дісней 30 років тому?
Ще Чіп та Дейл, а ще які?
Хто пам´ятає, які ваші улюблені були?
Ще Чіп та Дейл, а ще які?
Хто пам´ятає, які ваші улюблені були?
Акукарача• 20 апреля 2023
Згадала ще мультик про Гуфі, подобався в дитинстві. І Попелюшку-мабуть найперший з повнометражних, який почали транслювати в Україні
Не будь КакСвета• 20 апреля 2023
Мы с дочкой обожали мульт Каю. Очень интересно и поучительно было
Пошаманю• 20 апреля 2023
Не Дісней.Скубі Ду, Джетсони, Флінстони.Скубі Ду зараз дивимося і старі і нові серії.
MedShop-25• 17 мая 2023
Всім привіт 🤗
Запрошуємо до каналу ’Казки на ніч’
Тут зібрані чудові мульти з казочками для найменших діточок ❤️
Запрошуємо до каналу ’Казки на ніч’