Кукусик• 21 апреля 2023

Тут є власники чи працівники кафе, ресторанів? Як у вас зараз

З бізнесом ?
Чи є клієнти, банкети, замовлення ?
Сама повар, зараз працюю за кордоном вже рік, наче всім задоволена, але мрію про свою справу
Нехай щастить• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Возможно.
Но девочки точно без мозгов, если зсушную зарплату на рестораны пускают...
Ну их тоже можно понять. Раньше они себе ничего такого позволить не могли.

ДваДваВісім• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Доречі зараз дуже багато протезування. Люди приїздять з Європи і роблять зуби. Сестра каже що у них у клініці через одного такі. І роблять вініри і імпланти ставлять. Остання пацієнтка робила зуби на гроші які заощадила з виплат в Німеччині)))) і сміх і гріх. Ми тут працюємо і не маємо таких кошт, копимо роками на ті зуби)))) а чувіха на пособіє приїздить і робе зуби))))
Так це ж плюс, вони німецькі грошики в Україну везуть, там не витрачають, молодці)))
Любовь Калистратовна• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Я не могу понять откуда появились те, кто раньше никогда не ходил).
Много обеспеченных выехало, бедные даже на еде из супермаркета экономят.
Я вот сейчас специально посчитала, что мы с мужем за прошлый месяц заработали 153 т грн. Вроде бы немало. И до войны мы часто ходили в рестораны. Сейчас крайне редко - потому что не понятно, а будет ли следующая зарплата...
Немцы экономят после начала войны в Украине, поляки...
А украинцы нет?
и у меня так же. вроде перед паской было много людей, заработок неплохой, но тратить не спешу. будут ли люди потом?
Анонимус Я• 21 апреля 2023
Ответ дляАнонимба
Тільки Київ тоді...

Наразі в Чернівцях, багато бізнесу переїхало з Херсона, Харкова, Миколаїва, купа цікавих нових ресторанів відкрилось І всі тільки для мене
Не знаю як вони виживають. Друзі закривають мережу і переїжджають в Київ.
В Киеве многие приезжают и закрываются через месяцев 3-5, не вытягивают.
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
А украинцы нет?
а українці - голе, босе, у вінку)))
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Ви в курсі, скільки папірців треба і яка їх вартість, щоб кафе, навіть не ресторан, відкрити в Україні?
Так, я знаю
Я не перший рік в бізнесі
У чоловіка був готель і через сімейні обставини були змушені його продати ще в 2016
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Так, я знаю
Я не перший рік в бізнесі
ну, то якщо знаєте, то довоєнну ціну ’кешу’ помножте мінімум на 3 або 4. А 2016й буде раєм
Анонимус Я• 21 апреля 2023
Ответ длямегамоСГ
Прям в 2 раза?
А по очередям не скажите
А при чем тут очереди? Ну и да, многие поставили ксо и сократили кассы.
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Я не прошу повчання, що і як мені множити, щоб відкрити
Вибачте, я ж не питаю, де мені брати гроші на відкриття

Анонимба• 21 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Что говорить о других городах
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
ага, заходиш - а там з 12 кас працює 2-3 і 3-4 на КСО. І вуаля - черги, особливо в післяробочі години, можна репортажі знімати про ’процвітання’
Анонимус Я• 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Да, но не все это понимают. В Киеве и област закрылась половина РЦ маркетов, по всем сетям, а это говорит о многом.
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
я Вас не повчала, а написала реальну картину зараз по Україні, як Ви і запитували. Бо цей вид витрат - вагома підстава для прийняття рішення. А на ваші гроші мені тим більше начхати
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
То не пишіть , як начхати
Ви питання бачили?
Дивні люди.
Ви ж не знаєте з чого я починаю, і що для того маю, щоб витрати рахувати
Я питаю не за витрати на відкриття
Душа компанії• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
То не пишіть , як начхати
Ви питання бачили?
Дивні люди.
Я питаю не за витрати на відкриття
Автор, видно що ви хороша та адекватна людина. Просто побажаю вам успіху та нехай все вдається добре 🙌
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
та взагалі прикольно спостерігати цей феномен: раніше, при Порошенку як хтось писав, про черги на касах чи інші плюшки, то відразу у відповідь було вселенське виття ’ето нє показатєль, нє всє в Кієвє’. А тепер, при катастрофічному падінні рівня життя через війну і непомірні апетити верхів, не моргнувши оком, втирають про вселенське ’процвітання’ і головний аргумент - черги на касах в Києві)))) Чи то така захисна реакція психіки?
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляДуша компанії
Дякую Вам
Анонимус Я• 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Я тоже не понимаю этого, хотя не сторонник пороха, но происходящее сейчас просто за гранью понимания адекватного человека.
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
так і у мене багато питань до Пороха, але те, що зараз люди видають, виглядало би смішно, якби не було таким сумним. Якийсь сюр, заперечують очевидні речі

автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Під час війни теж є ті, що добре заробляють
Просто прірва між багатими і бідними наче вища
Масяня Я• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я вас умоляю)))) в мене сестра працює в стоматологічному кабінеті. Вони там сидять з ранку і до 9, бо постійний наплив. І ціни зараз на лікування виросли так нормально і не завжди це пов´язано з ростом цін на матеріали. Просто такий час, кожен наживається як може.
Я зуб виривала нещодавно, 2000 грн. !!!! За що? Він на мене жодного матеріалу не витратив. Укол знеболюючого тільки.
В нас тут є стоматологія поруч, там жінка і чоловік працюють, так вони вже з жиру бісяться. Йому Харлей вона подарувала, бо це мрія його. А він їй Порше подарував, бо то її мрія була. І ніхто не торопиться донатити....
Ну, чогось же ви до стоматолога звернулись, а не до чоловіка. І мабуть, не голими руками рвав, а інструментом. І мабуть, не у полі. І мабуть, у перчатках та спецодязі. І мабуть, податки платить.
Дивні люди… рвіть самі - і платити не треба буде.
Якщо шо - я не лікар, не власник стоматології, і навіть родичів у медицині не маю. Але здогадуюсь, що люди по 10 років вчаться і жопою ризикують не задля волонтерства. Вчіться й наживайтеся.
Мороженная курица• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
А почему люди стали больше посещать кафе и рестораны? С чем это связано?
Не стал никто ничего больше посещать! Ну что вы этот бред слушаете! Просто очень много кафе и ресторанов закрылись. Многие уехали навсегда. Процент закрытых кафе и ресторанов выше, чем в другом бизнесе. Хотя и в др направлениях многие закрылись, уехали из страны. 8 млн выехали из страны, многие потеряли работу и им не до кафе. Сами подумайте откуда бы вдруг стало больше клиентов. Я даже не знаю с какой целью люди пишут эти сообщения??
Цвіпканя• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Ну вы же прнимаете, что во время войны каждый заработок может быть последним? И тот, кто заработал - тоже это понимает
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Так, я все розумію
Але вдома працювати найманим працівником мені зовсім невигідно і нецікаво буде, тому розглядаю різні варіанти
Анонимус Я• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Есть, но их очень мало да и писала я о другом.
olgabaluta• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я клієнт. Не знаю як там все зі сторони власників. Але я скажу що місця вільного не найдеш. Люди зараз стали більше відвідувати кафе і ресторани. Ну звісно якщо цінники адекватні
Это в каком городе и в каких кафе? 😂
Флюорография гуся• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
У мого косметолога немає вільного часу, вона вже почала назначати на 7 ранку і іноді раніше. А кожна процедура в неї коштує огого....і себе вона не ображає. Постійно ціни ростуть, бо постачальник піднімає типу. І фіг вже перевіриш. Але вона саме зараз купила нову машину)))) з салону. Так що я навіть не знаю хто постраждав від війни, мабуть знову прості люди на зарплатні
С о значит ’ на зарплате’? Бюджетники? Госслужащие? Так никто не ешает бюджетнику открыть частный мини бизнес, заодно и посмотрите, как там легко и просто. Или лучше быть госслужащим, который живёт на те налоги, которые платят предприниматели? И ещё лучше - чиновником, который этих же предпринимателей приходит трусить по карманам.
Малый бизнес загибается, чиновники уже не знают, что ещё придумать, чтобы побыстрей его добить, и только по форумам разносят заказные темы ’ как жируют предприниматели’.
P. Halliwell• 21 апреля 2023
Ответ дляМороженная курица
Не правда) точнее есди и правда, то не во всех городах так.
Я в Днепре, у нас ничего не закрывается, только наоборот, новые места открываются.
Потому что в городе много переселенцев и собственников бизнеса, которые не могут уехать за границу, и вести дела оттуда.
Вот такие и покрыли тех, кто выехал и поэтому не заметно, что людей или денег у людей стало меньше.

Но это про обеспеченных, а есть и такие кто зубы на полку сложил, но они и раньше по кафешкам и ресторанам не ходили.

Как кто-то выше написал, у нас просто выросла пропасть между богатыми и бедными. Среднего класса очень мало осталось, и он тоже только в самых процветающих городах остался - Киев, Одесса, Львов, Днепр - вот там картинка процветания и выходит.
А маленькие города, пгт, села....там, наверное, жуть
Ошеламиссимо• 21 апреля 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
у стоматологов упала.
Странно, мне стоматолог говорил наоборот поднялась. Связывает с тем, что люди уже осознанно планируют перезд за границу, и приводят в порядок зубы, понимая что там возможности не будет.
P. Halliwell• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
А еще может ракета прибить или на фронт заберут и там прибьет - некоторые люди боятся, что не застанут лучшие времена и начинают жить как в последний раз. А есть такие, кто все в кубышку складывает. В процентном отношении и тех, и тех примерно одинаково