Кукусик• 21 апреля 2023

Тут є власники чи працівники кафе, ресторанів? Як у вас зараз

З бізнесом ?
Чи є клієнти, банкети, замовлення ?
Сама повар, зараз працюю за кордоном вже рік, наче всім задоволена, але мрію про свою справу
Анонимус Я• 21 апреля 2023
Ответ дляP. Halliwell
Не правда) точнее есди и правда, то не во всех городах так.
Я в Днепре, у нас ничего не закрывается, только наоборот, новые места открываются.
Потому что в городе много переселенцев и собственников бизнеса, которые не могут уехать за границу, и вести дела оттуда.
Вот такие и покрыли тех, кто выехал и поэтому не заметно, что людей или денег у людей стало меньше.

Но это про обеспеченных, а есть и такие кто зубы на полку сложил, но они и раньше по кафешкам и ресторанам не ходили.

Как кто-то выше написал, у нас просто выросла пропасть между богатыми и бедными. Среднего класса очень мало осталось, и он тоже только в самых процветающих городах остался - Киев, Одесса, Львов, Днепр - вот там картинка процветания и выходит.
А маленькие города, пгт, села....там, наверное, жуть
В Киеве нет никакого процветания, если работаешь в этой сфере и видишь реальную картину. Люди которые положили зубы на полку вполне себе раньше ходили по кафе, многие имели доход около 50 на семью и этого хватало на семью. Сейчас у неё 0 и дети, а он сам на 0 и все уходит на самообеспечение и только немного жене и детям, на питание и ком услуги.

Света С Приветом• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Косметологов? Откуда такая статистика?
Я своей за 2 недели отдала 18 т, но осуществила мечту ботокс подмышек сделала
Ещё у меня косметолог есть, к ней запись за 2 недели, но у нее основная часть клиентов губы делает
Марія В• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я клієнт. Не знаю як там все зі сторони власників. Але я скажу що місця вільного не найдеш. Люди зараз стали більше відвідувати кафе і ресторани. Ну звісно якщо цінники адекватні
Де???
Марія В• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Це не показник
Нариклад, виручки косметологів не зменшились
Зменшилася і манікюру також
Марія В• 21 апреля 2023
Ответ дляНе гоню
у меня сестра , от 10 т+ в день
А косметика ,а оренда ,а світло і вода сама заплатиться?
Марія В• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
У мого косметолога немає вільного часу, вона вже почала назначати на 7 ранку і іноді раніше. А кожна процедура в неї коштує огого....і себе вона не ображає. Постійно ціни ростуть, бо постачальник піднімає типу. І фіг вже перевіриш. Але вона саме зараз купила нову машину)))) з салону. Так що я навіть не знаю хто постраждав від війни, мабуть знову прості люди на зарплатні
Косметолог нова машина
Може в неї коханець одружений,звідки ви знаєте то
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляМарія В
Ну навіть то все відняти, то 100 -120 євро в день чистими вона заробляє мінімум
Якщо такі розрахунки
Ms. Iphone• 21 апреля 2023
Ответ дляМарія В
Косметолог нова машина
Ну а чому ні? Я за годину залишаю в неї по 3000-5000 грн. А таких скільки за день?
Я тут Живу• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
В Швеції
Але тут більше мені вигідно бути найманим працівником
Власник заробить не набагато більше
Це правда, в єс однаково вигідно і працюють однаково багато власник і найманий працівник. В Україні- найманому копійки, собі надприбутки.

Оленёнок• 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
та взагалі прикольно спостерігати цей феномен: раніше, при Порошенку як хтось писав, про черги на касах чи інші плюшки, то відразу у відповідь було вселенське виття ’ето нє показатєль, нє всє в Кієвє’. А тепер, при катастрофічному падінні рівня життя через війну і непомірні апетити верхів, не моргнувши оком, втирають про вселенське ’процвітання’ і головний аргумент - черги на касах в Києві)))) Чи то така захисна реакція психіки?
Очереди потому, что кассиров сократили и на зал работает 2-3 кассы…
Тоска в носках• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Киев?
Ms. Iphone• 21 апреля 2023
А тренажерні зали? Просто бісить скільки там людей при тому що одна треня 500 грн коштує. Просто як на базарі, раніше такого не було. Ну знов таки може це тільки в нашому місті бо багато переселенців приїхало. Але мене до війни так не напрягало, а зараз ну дуже багато людей всюди. Потрібно в чергах стояти
Хвець-тець• 21 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
И вы тратите деньги как и до войны? Не сталм ни на чем экономить?
Я в 2021 році більше економила, ніж зараз. Тому що були поїздки /відпустки , знайомства і хотілося і гарно вдітися і виглядати у цих поїздках . А зараз що? У відпустці була ще до війни. Виходить на подорожах економлю . Бо не їжджу нікуди. А на повсякденному житті не дуже й економлю
P. Halliwell• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
В этом все и дело. У нас произошлк внутренняя миграция населения из опасных регионов и далеко не все люди там потеряли свой доход, многие с деньгами.
А здесь в теме никак этого понять не могут, за счет чего ’процветание’ происходит
Пожмаковна• 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик
Гроші маю, але не настільки, щоб ресторан за кордоном відкрити
В Україні би вистачило
А Вы в каком городе? Мне нужен партнер...
автор Кукусик • 21 апреля 2023
Ответ дляПожмаковна
В Україні ? Я в Києві .. майже, передмістя
Хвець-тець• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
І в мене хоббі теж не дешеве, зі спортом пов’язане . Дівчата ходять аж гай шумить. Плюс додаткові репетиції, форма, костюми, концерти, майстер класи , влітає в копієчку. Недавно був концерт, прийняли участь 114 дівчат. Участь в концерті мінімум 1000, не говорячи за костюми і тд. Але це Київ , може тому , є робота в дівчат або в їхніх чоловіків та й можуть мати ще хоббі таке
Марія В• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Ну не купиш за це машину, якщо ще треба щось їсти пити,платити аренду і т.п.