Доль Чекомбана• 21 апреля 2023

Запропонували роботу, дуже хороша, надали зробити завдання я виконала надіслала

Сказали чекати на вердикт, пройшло 2 дні, тиша . Дівчата хто може, звертаюся до Вас, подивіться чи візьмуть мене на цю роботу? Дякую
Привіт з ботойбіччя• 21 апреля 2023
Не візьмуть
Але ви знайдете іншу і кращу
Бавовнятий Пупс• 21 апреля 2023
Візьмуть, але будуть проблеми з колективом
Оябунчик• 21 апреля 2023
50/50😀
автор Доль Чекомбана • 21 апреля 2023
Ответ дляОябунчик
50/50😀
Я сама дивилася собі, показує що ситуація підвисла. Ось думаю, може хтось ще може подивитися.
автор Доль Чекомбана • 21 апреля 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ні, там колектив я знаю, це місце роботи не нове для мене.
автор Доль Чекомбана • 21 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не візьмуть
Але ви знайдете іншу і кращу
Ось, чомусь і мені так здається, але мої карти показують туз пентаклів итог
Подтяжка• 21 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Просто перезвоните и уточните, это совершенно нормально
Бегущаяпо• 21 апреля 2023
Конкретно на эту не возьмут. Будет другая
автор Доль Чекомбана • 21 апреля 2023
Ответ дляПодтяжка
Якось не хочеться бути нав’язливою, дала собі тиждень, чекаю, а там і так буде зрозуміло…
автор Доль Чекомбана • 21 апреля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ви маєте на увазі інша, но в цій організації?
Бегущаяпо• 21 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Нет. Вообще другая
автор Доль Чекомбана • 21 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не візьмуть
Але ви знайдете іншу і кращу
Дякую, хочеться щось знайти до душі)
Подтяжка• 21 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Вы не навязываетесь, а узнаете результат своей работы. Но если вам приятнее изводить себя ещё неделю, то вы имеете на это право
Для драки• 21 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Марія В• 21 апреля 2023
Взяли у вас роботу і пропали , виходить,що обманули
автор Доль Чекомбана • 21 апреля 2023
Ответ дляДля драки
Що не так?
Молчунья• 21 апреля 2023
разве это запропонували роботу?
автор Доль Чекомбана • 21 апреля 2023
Ответ дляМарія В
Я колись, там працювала але на іншій посаді, не думаю, що обманули.
автор Доль Чекомбана • 21 апреля 2023
Ответ дляМолчунья
разве это запропонували роботу?
Мені зателефонув колега запропонував, я підійшла до керівника відділу в якому планую працювати, ось вона і вирішила мене перевірити…
Смайликівна• 21 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
не , но вы не расстраивайтесь. Шанса не было . это массовка, у них есть человек. Скоро будет другое предложение
Смайликівна• 21 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
шанс не более
Чупа-чупс• 21 апреля 2023
Подождите ещё. Я тоже куча заданий делала на работе. В том числе психологических, типа нарисуйте девочку, солнышко и.т.д) ответ где-то через 2-4 дня был, не вспомню уже. Потом ещё анкеты для СБ. В серьёзных компаниях быстро ничего не бывает. Там сначала айчары, а потом руководителю дают на утверждение