Ms. Скромность• 21 апреля 2023
Все такий який Львів крутий))
Місто наче маленький Париж де не де…
А оце їхнє «шо шо»?)) А кавуся? Люди дуже привітні і ввічливі. Тепер я в Це місто закохалась Львів’янки, порадьте куди б ще можна було сходити де дуже красиво? Тут всюди красиво, але я впевнена що є багато місць про які я не знаю.
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
ьвов крутой город. Архитектура, атмосфера, самобытность. Бывала там и в школьные, ещё советские годы. И уже взрослой, в довоенные. И уже после начала войны пару раз. Знаете, какое впечатление осталось неизменным за все эти поездки? Грусть, почему львовяне так не любят свой город (( Иначе, если любят, почему такой срач и запущенность. Зато кавуся(
На Париж Львов не похож по-моему мнению, совсем.
Вся архитектура Львова никак не относится к укринскому периоду.А вот грязь и нежелание сохранять то, что было и есть-как раз к нему.
Я шалунья• 21 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Не испытывайте лишних иллюзий.ЛЬвовский говор к украинскому имеет рчень приблизительное отношение.
А русский язык прекрасно понимают в мире, и в отличние от наших граждан, не отждествляют язык и россию.
Во избежание агрессивных ответов, украинский знаю, свободно пользуюсь и да, государственных украинский быть обязан.Бытовой -любой.
Ілюзій щодо чого?))) У Львові розмовляють українською. Те, що ви не розумієте значення окремих діалектних слів, не свідчить абсолютно ні про що). Я на Закарпатті теж не все розумію). А російську таки витісняють, про це я писала в попередньому пості)
Не пириживай• 21 апреля 2023
Ответ для4мама
Були часи коли Станіславів був найкрасивішим містом, перлиною Австро-Угорської імперії.
Але рагулі при владі безповоротно спотворили його рагульською забудовою :( Мало їм місця довколо - весь центр позабудовували тим жахіттям :(((
Тут можна сперечатись довго
Він не міг залишитись в 19 сторіччі
Все змінюється
Зараз це вже не Станіславів, а Франківськ: комфортний, сучасний, мобільний.
Він не міг залишитись в 19 сторіччі
Все змінюється
Дружная семейка• 21 апреля 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
И все , малюсенький центр , ещё более -менее , все остальное как после войны и бомбежек , дороги как после мин .
Я как приехала в него , аж не поверила, что такое бывает
Для чого ви таке пишите? Ви там точно ніколи не були, бо це неправда
кнопкодав• 21 апреля 2023
Ответ дляРекламама
Мої одногрупниці-львів‘янки роз‘їхалися, хто в Польщу, хто в Киів.
Як???…
Як???
Львів - найкращий
А я не зі Львова, лише навчалася там. Там частинка моєї душі.
Як???…
Як???
Львів - найкращий
Роботу у Львові важко знайти, тому так.
Одна справа - студентські безтурботні роки, а інша - доросле життя, коли треба якось виживати. Я тут також живу, за 500 м від центру, знаєте, коли останній раз ходила на прогулянку? Минулого літа... За роботою і побутом нема коли, як і більшості львів´ян.
Не пириживай• 21 апреля 2023
Ответ для4мама
Не з метою наїзду, просто для довідки. Корок - це те, чим пляшки закорковують. Автомобільний затор
Дякую, погугліть докладніше. В літ мовленні припустимо тільки «затор». В розмовному коректними є і затор і корок.
У нас тут наче не передача радіо Промінь, а живе спілкування 🤷🏻♀️
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Якось неприємно цю тему читати... Ну але ж це Порадниця, як же ж не зас*ати будь-який предмет обговорення.
Я народилась у Львові і все життя тут живу. Родина російськомовна, але російською спілкуємось тільки вдома. По суті, ми двомовні. У 90тих роках я не любила Львів, але чим довше тут живу, тим більше його люблю. Тут лише дві великі проблеми: клімат та громадський транспорт. Якщо мати віддалену роботу та рідко їздити містом, окрім як на прогулянки, то все решта чудово. На початку війни з переляку виїжджала з дитиною у Польщу, то дуже сумувала за Львовом. Жили у Гданську, дуже подібний він на Львів, тільки що річку має. І так само, як від центру вглиб поїдеш, то там і не дуже чисто, і інфраструктура погана. Але так в будь-якому місті з населенням більше 500 тисяч.
Где, в Гданське плохая инфрастуктура?И на Львов похож?
да ладно)
И чисто там везде, и зелени валом, и воздух в Труймясте потрясающий.И транспорт куда толко не ходит.
да ладно)
Я шалунья• 21 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Дівчата, не сваріться). Дай боже, аби в нас головною проблемою було корок чи затор). Аби не пробкі)
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Якщо треба з категорії ’не свиня та без нічого’, згадала стейки в закладі ’На мангал’. Майже без нічого. Якийсь шмат овочини та купка спецій навколо.
Непогані (як на мій смак) стейки в MonsPius, хоч і з ’антуражем’ у вигляді соусів чи гарнірів.
І навіть в ’36 По’ (самісінький центр) теж стейк прийнятний.
в 36 вроде заходила.На сейчас мне не актуально, нет нобходимости, и тем более желания ехать во Львов.
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляДружная семейка
Нпрешті ми вас позбулися
Вот ваших ответах вся ментальность Львова.Вот этот неоправданный ничем гонор и самолюбование.
кнопкодав• 21 апреля 2023
Ответ дляДружная семейка
Ви ніби перший день тут. ))
Скільки себе пам´ятаю, як тільки тема про Львів, так завжди таке починається, нема чого навіть перейматися.
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Удалено администрацией...
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ длякнопкодав
Ви ніби перший день тут. ))
неа, тем о Киеве и киевлянах не переплюнуть)
Я шалунья• 21 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
А яка?))) Не позортесь). А те, що писала я, легко перевірити: гуглом користуватись умієте?
Светка-пипетка• 21 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Львів депресивне місто? А ну вичудіть ще щось )
В кожного ж своє сприйняття. Для мене Львів сірий, брудний, сумний, дощовий. Я людина великого міста. У Львові на мене все давить
Свій варік• 21 апреля 2023
Ответ дляДружная семейка
Дальше від центру місьо чисте дуже, в клумбах, майданчиках і т д
Последний раз там была в 2019, толпы туристов,цены неоправданно высокие, с сервисом проблемы,много мусора. Первый раз Львов впечатляет и только центр.
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Позор українською-ганьба).
Я вам не мешаю продолжать считать диалектный суржик Львова украинским языком.А вы не мешайте мне иметь свое мнение на этот счет.
Я таке знаю• 21 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Ну вы и сравнили вонючий грязный Париж и наш Львов
А вы хоть были в Париже? Насмешили
Гжегож Бженчишчикевич• 21 апреля 2023
Ответ дляШукаю трусики
Львів гарне місто, але Київ найкраще!
А Умань - взагалі ульот! 🤘😁
Нульовий сантиметр• 21 апреля 2023
Дівчатка, якось ви почуваєтесь сьогодні погано?
Войовничі такі усі
Раніше класну сукню обгадили, зараз місто...
У кожного своє сприйняття - міст у тому числі.
До того ж різні пори року - різні враження, різні обставини поїздки - різні враженян, різний вік - також.
Ніхто вас не примушує любити Львів чи Париж.
Але і різко висловлюватись на тему свого або того, де не був якось дивно..
Войовничі такі усі
Рекламама• 21 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Сумніваюсь)
Чому?
Це правда, жив у районі там де цирк.
Денис звали.
А ще в перукарні Пані.. забула яка пані, на повороті на Клепарівську, біля собору Св.Анни.
Там була перукарня і майстер розмовляла російською.
Могла щось відповісти на мові, але з сильним акцентом. І взагалі це не така вже і рідкість.
Це було 16-20 років тому
Мені вже 36. В перукарню ту на манікюр я ходила в 16, а хлопець був у 20 років.
Але з 2014 все могло змінитися, вони принципові там
Це правда, жив у районі там де цирк.
Денис звали.
Це було 16-20 років тому
Я шалунья• 21 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Позор українською-ганьба).
А про розмовне мовлення колись чули?) Про стильову диференціацію (мовлення на форумі накладає відбиток), про територіальні діалекти? ’Діалектний суржик’ - то як?))) За вашою логікою, у вас діалектна російська)
Оч@ров@Шк@• 21 апреля 2023
Вот мне интересно посмотреть где расположены квартиры тех, кто хает Львов и Париж. Вокруг Золотых ворот? Вестминстер?
Это как на букинге часто читаешь разгромные отзывы 5* отелей, а как смотришь откуда недовольный гость - Архангельск, Воркута и подобное.
Наша взяла• 21 апреля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Мля, село и люды
Нигде ни в Италии, ни в Испании не убирают благородных разводов и трещин на фасадах, придающих очарование старины и средневековья.
Пусть в Харькове все отремонтируют, но смотреть всё равно в нем нечего.
А мне во Львове, вообще ни о чем. Шаг влево и просто жуть
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Ну почему без ничего.Я люблю вкусно.Но у меня нет личней печени и еда должна давать силы, а не ощущение близкой смерти)
Оч@ров@Шк@• 21 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
В Харькове не так! И в Одессе не так. Везде есть проблемы, безусловно, но только Львов почему-то производит впечатление красивой старинной шкатулки, которую достали из запыленного сундука, но не почистили, не протёрли от пыли, а так и выставили в музей( Город не ухожен и он всегда был таким, не знаю, почему это никак не парит тех, кто там живёт.
Как не ухожен?
Только неделю оттуда, город как с открытки - чисто, нет анархии в парковке. Столица, хоть и бывшая и такой же осталась.
кнопкодав• 21 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Ото не треба, ще є Харків, Одеса і Донецьк... )))))
Я таке знаю• 21 апреля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Ви були в Парижі? Бачили їхні центнерові щурі поблизу башні? А чорноту, що обкраде і поб‘є тебе за першим же провулком? Що такого неймовірного є в Парижі, окрім неймовірно ,неоправдано високих цін на все?
Жаль вас, если вы кроме этого ничего не увидели