Oksana-f9a3• 21 апреля 2023

Хто знається на ремонтах) яка вартість змінити шпалери на покраску стін?

За 28 років ніколи сама не робила ремонти. Маємо з чоловіком сталінку хочемо змінити в кімнаті шпалери і пофарбувати стіни, яка вартість може бути кімнати 20 кВ враховуючи високі стіни? Хто робив стіни що потрібно розуміти, які етапи пройти? стіни начеб-то рівні) дякую)
Mary8478580• 21 апреля 2023
Шпаклевка под плкраску мне насчитали 200 грн/кв + шпаклевка сама+ краска дорогая + покраска. Короче в итоге нам пошпаклевали под обои по 80 грн/кв и обои по 900 грн/рулон я купила и вышло это в 3 раза дешевле
автор Oksana-f9a3 • 21 апреля 2023
Ответ дляMary8478580
В нас собака шпалери гризе
Вірші на замовлення• 21 апреля 2023
Етапи - зняти обої, прогрунтувати стіни, вирівняти стіни, погрунтувати, поштукатупити начисто, пофарбувати. Це дуже дорого, а на високу стелю множте ціни вдвічі
автор Oksana-f9a3 • 21 апреля 2023
Ответ дляВірші на замовлення
Дуже дорого це скільки приблизно? 20-30 тис за кімнату?
parele• 21 апреля 2023
150 грн за 1 м2 стоит у нас сейчас работа - это пошпаклевать стену. Прошпаклевать откосы - 150 грн. за м/п.
Покраска будет примерно столько же за 1м2.
Плюс краска и шпаклевка (цены очень сильно отличаются).
Polz• 21 апреля 2023
Під фарбу треба ідеально рівні стіни. Треба бачити ваші стіни, рівні, криві, скільки піде матеріалу. Ну а взагалі дорого, банка фарби економ варіант 1000 грн коштує.... Я нещодавно фарбувала балкон.
Олена-a0df• 21 апреля 2023
Удалено администрацией...
Вірші на замовлення• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Так, десь так, може більше. І це без матеріалів. За роботу.
Вірші на замовлення• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я свою малесеньку кімнату, після того, як озвучили суму за роботу, сама приводила в порядок. Але вийшло таке собі))) Але я не збираюсь в цій квартирі жити, тому мені норм. І то тисяч 5000 грн пішло на найдешевші матеріали.