Зяблик протестант• 21 апреля 2023
Ви б обрали поїзд чи автобус для поїздки з дітьми?
Я одна і двоє діток (4 і 6 років)
Дорога довга.
Якщо автобус, то з однієї точки до іншої. І ціна дешевша на квитки.
Якщо поїздом - з пересадками. Вночі можна нормально поспати. Але ціна дорожча.
Їздила вже з дітьми автобусом, дуже довго чекали на кордоні, оце треш.
Який би Ви обрали спосіб?
Дорога довга.
Який би Ви обрали спосіб?
Результат:
вже голосів:
92 (88.46%)
Поїзд
8 (7.69%)
Автобус
4 (3.85%)
Результат
Маргарита и Мастер• 21 апреля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
С детьми только машина или поезд.
Либо самолет
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Либо самолет
Самолет нам предстоит после автобуса или поезда)
Залізний кіготь• 21 апреля 2023
Только поезд, очень тяжело с ребёнком в автобусе, да что там говорить, даже мне очень тяжело а автобусе, я и сама не готова сутки ехать в нём
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
однозначно поезд. в нем намного комфортнее)
А пересадки?
Хотя я думаю вышли, размялись , и уже сели в другой поезд)
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Нам почти двое суток ехать)
Витворунка• 21 апреля 2023
Я б вибирала поїзд, тим більше дітям 4 і 6. Вони довго не всидять на одному місці і всі діти по різному витримують поїздки на автобусі. І в поїзді хоч можна більш часто туалетом користуватись і перекус робити коли хочеш. І пересадка - як зміна обстановки і розминка для дітей.
Залізний кіготь• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Нам почти двое суток ехать)
Тем более, я бы автобусом точно не ехала
12 галюцинаций• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А пересадки?
если промежуток адекватный, то ничего страшного. хуже, когда за полчаса надо с вокзала на вокзал добежать)
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ дляВитворунка
Автобусом ми з ними вже їздили. Дуже важко , коли комусь треба в туалет, треба бігти усім разом. Ну і т.п.
От і думаю , що мабуть в поїзді їм буде набагато краще. І поїсти, і помалювати, і туалет поруч.
Блондинка в Шоколаде• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ну так вы сами все знаете.
Горня капучіно• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А пересадки?
Если не долго ждать идеальный вариант.
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну так вы сами все знаете.
Просто поездом ещё с ними не ездила, вот и спрашиваю)
А так, спасибо)
Однозначно буду брать билеты на поезд
А так, спасибо)
Однозначно буду брать билеты на поезд
Самоучка• 21 апреля 2023
Потяг. Можна ще викупити все купе і буде комфортніше. Можна розім‘ятися, полежати, у вікно подивитися, помалювати, халабуду на верхній полиці побудувати, сходити в коридор у вікно подивитися і інші заняття. Автобус- тупо сидіння дві доби поспіль з невеличкими перервами. Дах зносить і у дорослих, а у дітей- так тим паче. І ви навколо них з бубном напоготові всі дві доби.
Пиу!Пиу!• 21 апреля 2023
мы ехали из Польши с дочкой в феврале,
возле нас мамочка сидела с 2мя малышами - весь автобус не спал ни днем, ни ночью
Заліковий троль• 21 апреля 2023
Краще потяг,бо діти малі
А взагалі зараз є мегакомфортабельні автобуси,але вони коштують на дешево
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
поезд конечно, берите купе,
пожалейте в атобусе людей
А чем я в автобусе людям мешаю?
Всегда брала задние места, чтоб никому не мешать.
Это ж не дети до годика, которые плакать могут без перестанку.
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А пересадки?
смотря где и какая пересадка: если за 4 минуты, и надо выпрыгивать с 2 метровой высоты в ров, как у меня в Кузнецовске, то точно нет.
Если номрально без физкультурных подвигов, то точно поезд.
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Нам почти двое суток ехать)
это ж чекнуться в авбобусе можно. в поезде можно походить по гостям, поигмрать в разные игры .сходить в ресторадлу...
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А так, спасибо)
Однозначно буду брать билеты на поезд
А так, спасибо)
Однозначно буду брать билеты на поезд
легче поездом, в 4 раза.
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ дляСамоучка
От саме хотіла питати за те чи можна викупити все купе!)
Як оформити квиток на четверте місце? На себе ? Чи як правильно? Буду замовляти квитки в програмі Укрзалізниці
Пиу!Пиу!• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А чем я в автобусе людям мешаю?
ну я не думаю, что я вам должна объяснять, дети шумят, поют без конца, просыпаются и засыпают, когда они хотят, куча звуков и запахов
ходят по автобусу, цепляются к людям.
у меня тоже ребенок когда-то был маленький, что тут нужно объяснять?
берите купе и не будете ловить на себе осуждающие взгляды, да и сама как человек будете ехать, а не как обезьянка из мультика
ходят по автобусу, цепляются к людям. у меня тоже ребенок когда-то был маленький, что тут нужно объяснять?
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Краще потяг,бо діти малі
Найкомфортабельніший автобус, з туалетом, квитки зі знижкою , дешевше на 500грн на кожному квитку , ніж на потяг )
Ну це саме з мого міста, саме зараз.
Пиу!Пиу!• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
мы ехали с дочкой летом в Пшемышль и покупали на 2х купе, так это у меня ребенку 13 лет, комфорт и спокойствие прежде всего, экономия в 1тыс. грн. это ни о чем
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ дляЛарсон Петерсон
Ні, десь година-дві буде
Але завжди хвилююся, як в чужому місті, в чужій країні сісти на правильний поїзд 🤣
Вічний двигун• 21 апреля 2023
Я выбираю ехать без пересадок.
Что в автобусе, что в поезде, разницы никакой для меня.
Зяблик протестант
• 21 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
Я выбираю ехать без пересадок.
Для себя я бы выбрала автобус, села и встала на конечной)
А с детьми))