Відкушу все що стирчить• 21 апреля 2023

З Києва до Польщі (Познань) як краще дістатися?

Планую поїздку з Києва в м.Познань. Які маршрути дивитися краще, якщо їхати можу лише потягами? Автобуси не підходять.
Їду за кордон перший раз, переживаю як робити в Польщі пересадку. Я й в Україні потягами їздила декілька разів. Тому чайник ще той. Хто їздить часто, підкажіть як мені краще спланувати подорож.
КаРаКаТиЦа• 21 апреля 2023
Доехать до пшемышля или до варшавы а там пересесть на второй поезд
Услада• 21 апреля 2023
Лучше Киев- Пшемышль-Познань поездом, одна пересадка.
автор Відкушу все що стирчить • 21 апреля 2023
Ответ дляУслада
С Пшемышля на том же вокзале садиться на другой поезд, на который приехали из Киева?
Услада• 21 апреля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Там не потеряетесь, есть волонтеры. Вокзал один, но пройтись нужно.
Сумка з негодою• 21 апреля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Раджу їхати в купе з Києва до Перемишля, можна поспати в дорозі. Пересадка на тому ж вокзалі, вокзал маленький. Спуститесь в перехід в протилежному кінці від приїзду з України вокзал з табло, кімнатою відпочинку. Ми їхали 2 тижні тому, все ок. Прямий поїзд інтерсіті в Познань о 18.45.
Ответ дляУслада
Спасибо
Ответ дляСумка з негодою
Дякую вам
Українська зірочка• 21 апреля 2023
Чего из Киева бежим?
Ответ дляУкраїнська зірочка
Чего из Киева бежим?
Кто вам сказал, что бежим из Киева?