Зяблик протестант• 21 апреля 2023

Ви б обрали поїзд чи автобус для поїздки з дітьми?

Я одна і двоє діток (4 і 6 років)
Дорога довга.
Якщо автобус, то з однієї точки до іншої. І ціна дешевша на квитки.
Якщо поїздом - з пересадками. Вночі можна нормально поспати. Але ціна дорожча.

Їздила вже з дітьми автобусом, дуже довго чекали на кордоні, оце треш.

Який би Ви обрали спосіб?
Результат:
вже голосів: 104
92 (88.46%) Поїзд
8 (7.69%) Автобус
4 (3.85%) Результат
автор Зяблик протестант • 21 апреля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
мы ехали с дочкой летом в Пшемышль и покупали на 2х купе, так это у меня ребенку 13 лет, комфорт и спокойствие прежде всего, экономия в 1тыс. грн. это ни о чем
А как Вы заказывали билеты? Именно эти пустые места? На свое имя просто?
ЯниЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Нам почти двое суток ехать)
За 2 суток автобусом я взрослая девочка с хорошим здоровьем чуть не чокнулась: затекание спины, ног, смердящие чужие ноги, лотки с едой и т.д. А у вас 2 головные боли за котоые вас 2 суток будет ненавидеть весь автобус…
Вічний двигун• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Для себя я бы выбрала автобус, села и встала на конечной)
А с детьми))
И?
Я с детьми тремя ездила и ничего 14, 7 и 3 года
Губной рояль• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
От саме хотіла питати за те чи можна викупити все купе!)
Як оформити квиток на четверте місце? На себе ? Чи як правильно? Буду замовляти квитки в програмі Укрзалізниці
Подивіться св, може бути дешевше за купе, всеодно на верхні полиці не полізете
Пиу!Пиу!• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
покупали на себя
Нашли в капусте• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А с детьми))
у мене тато довгий час працював за кордоном і приїжджав у відпустку і назад автобусом, бо до смерті боявся літати. але після дводенної поїздки у автобусі він сутки відходив, хоча теж дуже комфортні автобуси були.
я за потяг з пересадкою
Бабуся мороз• 21 апреля 2023
С подростком ездим на автобусе, с маленькими выбрала бы поезд
Khmelnichanka• 21 апреля 2023
Однозначно поїзд.
АнтиТанкист• 21 апреля 2023
Я для себя самой прежде всего выбираю поезд.
Что такое автобус. Ни лечь, ни вытянуть ноги, ни встать, ни в туалет когда хочешь.
Дама-мадама• 21 апреля 2023
Я тоже не могу определиться. Как ехать с двумя детьми 4 и 10. Хочется сэкономить. Рассматриваю ночной переезд автобусом, а дальше поезд.
ИграйМойГормон• 21 апреля 2023
Ехала домой 2 суток с дочерью подростком. Первые сутки автобус, вторые сутки поезд, плацкартный вагон. Нам плацкартный потрёпанный вагон после суток автобусом был сказкой) А из дома ехали 2 суток автобусом с двумя пересадками, до места назначения я доехала как зомби (поспать в автобусе не удалось). Выбирайте, однозначно, поезд.
Ответ дляВічний двигун
И?
Чем занимали их в дороге? Как долго ехали?
Ответ дляГубной рояль
Я ж в СВ не зможу купити квитки. Нас троє, а там два місця. Для кожної дитини окремий квиток. На безкоштовні і без місця вони вже не підходять
Ответ дляПиу!Пиу!
покупали на себя
Спасибо!
Ответ дляДама-мадама
Ну 10 лет может сам себя займет, телефон планшет и т.п.
А с маленькими я уже прошла автобусы. Всё-таки в этот раз выберу поезд)
Пускай дороже, но и вправду можно и полежать , и походить.
Дама-мадама• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
До 6 лет же бесплатно если без места.
Ответ дляДама-мадама
До 6 лет же бесплатно если без места.
Не на все рейсы. В Польшу бесплатно до 3 лет
halla-d95e• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А чи не замало часу у вас для пересадки? В дорозі різні нюанси бувають. Врахуйте це. Чи то поїзд, який підлаштовується під прибуття?
Ответ дляhalla-d95e
По приїзду вже пересядемо на інший поїзд. Вони їздять кожні 3-4 години в тому напрямку, який потрібен.
Gleva• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Автор, якщо не секрет, який у вас маршрут потягами? Думаю про відпочинок влітку, теж шукаю собі маршрути
Ответ дляGleva
Ну ми до родичів їдемо, а потім летемо до інших)
Відпочинок це вподобання мені здається індивідуальне. Комусь на дачі добре, а комусь лише в 5 зірках))

По маршруту: Полтава - Перемишль - Катовіце - Краків - Кіпр
Ответ дляGleva
В мене є всі необхідні програми залізниць, авіакомпаній, автобусів. Дивлюся різні міста, продивляюся по часу , де і куди , чим можна добратися.
По Польщі мені подобається що є і автобуси, і електрички, поїзди, вам зручно дуже.
Gleva• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант

Дякую. На відпочинок хотіли на Кріт, летіти хотіла з Будапешта, бо до Будапешта дорогу я вже знаю і по грошам з Києва виходить напевно дешевше за всі інші добирання до інших аеропортів. Автобусом перетинати кордон з України не розглядаю, вважко мені їхати в автобусі, та ще й з таможнею.
Але з Кріта літак дорого виходить.
Тому дивлюся на Хорватію/Чорногорію. Знайшла нічний потяг Будапешт-Спліт.
Тому й питаю про різні маршрути. До речі з Перемишля до Кракова можна доїхати празьким потягом
Ответ дляGleva
Але з Кріта літак дорого виходить.
Дякую, знаю що до Кракова можна доїхати. Але мені спочатку потрібно в інші міста)
Хорватія зовсім не дешева. Готелі на тиждень обійдуться дорого.
Gleva• 21 апреля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А в Чорногорії (яка дешевша за Хорватію) багато рашистів