Сиреневенькая• 21 апреля 2023

Давайте хвастатися обновками!

Косметика, догляд, одежа, прикраси - діліться, що останнім часом купили саме собі і тепер тішитеся☺️ В мене ось: півроку хотіла, та жаба душила, але на днях знайшла в магазині по більш адекватній ціні, ніж всюди і таки купила. Рада! Доглядає за губами і виглядає - просто мрія, ну нема для мене йому аналогів (хоча мала купу різних блисків і олійок)
Фиона Шрековна• 22 апреля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Офигенные кроссы!!! А вы сами заказывали?
Через посередника замовила, тоді ще знижка на них була. Але вони ще не приїхали до мене.
КрестьянинДиор• 22 апреля 2023
Ответ дляИванка Бур
Это Вы на первом фото?
Нет
Все фото с инета
Еще не позволяет погода надеть платья
Иванка Бур• 22 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Нет
Все фото с инета
Еще не позволяет погода надеть платья
Спасибо
ШанельКуКу• 22 апреля 2023
Ответ дляКотомафия
У Вас постіль з ікеї, купляла таку в евакуації... Згадались ті не легкі часи просто, як побачила знайомий візерунок. По темі: сумочку купила, яку давно хотіла
Це ж не оригінал?
Забрала і не сказала• 22 апреля 2023
Кросівки купила
aleksey.bo• 22 апреля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Піжама, віскоза, дуже задоволена
А можна посилання на цю піжамку?
Котомафия• 22 апреля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Це ж не оригінал?
Оригінал
Голена блондинка• 22 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Ma:nyo Корея
Ой ні
Цукрові вишні• 22 апреля 2023
Автор, олійка - клас! Вітаю! В мене був Діор максимайзер і бальзам для губ, і це були найкращі засоби для догляду за губами. Зараз дивлюсь у Брокард на них і облизуюсь) ціни В мене з обновок, як говорять очікування - реальність, хотіла Chanel Chance eau Tendre, а купила Avon Perceive Dew Повернула себе у мололодість, на 10 років назад))
Інна26• 22 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
Да) решила взять хотя оно уже очень популярно ) ткань приятная, нежная, воздушная. Идеально на лето. Лен «сидит» грубее.
Офігенні плаття, а що за фірма?
Інна26• 22 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
Из сумочек эта. Идеально под шлепанцы.
Сумочка клас, це оригінал?
А шо сталося?• 22 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
Какое именно? Покажите на сайте
А у вас на фото в примерочной оно висит😊 слева на крючке. Похожий черно белый принт.
И_В_офигительных_штанах• 22 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
А мені такі як ви. Автор сидить за кордоном і купляє собі брендові речі. Щоб показати їх нам, які сидять в Україні (і донатять хлопцям), щоб ми за неї пораділи. Мені здається, трохи не на часі. Це моя думка.
Ну я сижу тут, без роботи. І рада читати такі теми, рада за людей, у яких все нормально. І геть не розумію таких, як ви. Це просто невміння радіти за інших.
Джулияробертс• 22 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Здається цей аромат Ейвон ще був популярний років так 20 тому, пам´ятаю 2002 рік, мені 15, замовила і не підійшли, віддала подрузі, то вона їх обожнювали. А мені дуже подобалися з Ейвон Little black dress, наче така назва.Ех, молодість... Почитала тему, треба їхати за якоюсь обновкою...
буреЛОМКА• 22 апреля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я вмію радіти за інших. Нічого не прилітало в моє місто останнім часом і всі живі. Я дуже рада цьому.
Закупили на Пасху хлопцям паски в лікарню - теж була рада.

Більше не хочу сперечатися в цій темі. Кожен радіє за інших, як вміє. Ви по своєму, я по своєму
СhanelKa• 22 апреля 2023
Це останнє, що купила з парфюмів
Косметики більше 🙈сфоткаю як прокинусь остаточно
Всех в сад• 22 апреля 2023
Ответ дляА шо сталося?
Вот там два черно белых длинных.
На мой рост 165 не нравится мне.
Качество одинаковое - нормально.
Творческий типаж• 22 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
Вот там два черно белых длинных.
На мой рост 165 не нравится мне.
Качество одинаковое - нормально.
С длинным рукавом и без декольте красивое платье
Позитивна• 22 апреля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Кроссовки 😊
Підкажіть, будь ласка, де купували?
Иванка Бур• 22 апреля 2023
Ответ дляКотомафия
Оригінал
А Сколько она вышла?
Спасибо
Всех в сад• 22 апреля 2023
Ответ дляТворческий типаж
Вот на каталогом фото на модели выше лучше смотрится.
И по описанию на сайте по у него 100%состав вискоза, а у того что я купила короткого с добавлением полиэстера.
Творческий типаж• 22 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
Мне на Вас намного больше нравится, модель полная и это платье это еще подчёркивает
AnastasiaZav• 22 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
А на какие параметры xs брали?)
Всех в сад• 22 апреля 2023
Ответ дляТворческий типаж
Спасибо!
А уже многие бренды придумали сразу на двух моделях фото делать - на полной и худой
Цукрові вишні• 22 апреля 2023
Ответ дляДжулияробертс
В мене такі) свіженькі і стійкість нормальна, колись дуже подобались. Зараз взяла те, що бюджет дозволяє. Парфумерія так здорожчала, улюблені аромати тепер складно купити, на них треба довго відкладати
_MadonnA_• 22 апреля 2023
Ответ дляБоневтікла
Скажіть будь ласка а моіст не обтяжує волосся ? Дякую
Моіст ні , гарно зволожує , волосся розсипажться, а ось форст не сподобався , обтяжує та ніякого ефекту , наче немите волосся після нього .
Цукрові вишні• 22 апреля 2023
Фото забула. Такі в мене)
И_В_офигительных_штанах• 22 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА

Я радію за всіх, кому добре. А ви лише вибірково. Це дивно.
_MadonnA_• 22 апреля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Как это возможно? Еще год назад бесплатные поезда и лагеря для беженцев, куртка Массимо по скидке летом, а сегодня Лорики за 800€ которые не продаются вне лука и сумка Фенди за 4500€?
Ну может человек фантазирует или визуализирует . А вдруг удачно замуж за границей ?)
Творческий типаж• 22 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
Спасибо!
Да, это классная практика. Я видела уже и для разного роста делают фото, потому что 165 и 180 тоже играет роль)