Первоклашка Я• 21 апреля 2023
Порекомендуйте якісні бренди укр взуття (кеди, кроси)
Брехушечка• 21 апреля 2023
Ответ дляmarata
Нема такого( Або ціна захмарна, не варта того, або г… якість
Саме так. Або якість гівно, або ціна, як на пристойний бренд
Пустощі-веселощі• 21 апреля 2023
Monroe Star.
Купила бежеві шкіряні кросівки, півроку активно в них бігаю по місту - задоволена
Пригаю-цибаю• 21 апреля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Ціна не має значення
Не верю. Но если вам сбить оскомину поддержав нашего производителя, то ищите платье-вышиванку от дизайнера Юлии не помню дальше, если платье за 1800 уе для вас не имеет значения.
Первоклашка Я
• 21 апреля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Здається, я чітко написала що шукаю) . Якщо потрібна буде вишиванка від Магдич, то зверну на неї увагу. Для когось 2000 - це задорого, для когось 5000. Комусь і за 80 000 норм. Тому я написала , що ціна не має значення, розгляну варіанти, оберу потрібне і прийнятне для себе.
Первоклашка Я
• 21 апреля 2023
Ответ дляАннуитет
Браска, качаровская. Цена соответствует качеству.
у Качаровська всього пара модельок і не зовсім влучні((
Аннуитет• 21 апреля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Я мюли покупала - все нормально.
Первоклашка Я
• 21 апреля 2023
Ответ дляАннуитет
Я мюли покупала - все нормально.
маю на увазі маленький вибір саме по кедам
Аннуитет• 21 апреля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А не, кеды только екко мне не трут.
Сирожено_пирожено• 21 апреля 2023
Tuto vzuto , гарні моделі, м´яка шкіра, набагато зручніші ніж gem .