дамаБезСобачки• 22 апреля 2023

Чи бувають діти які прикорм не люблять? А тільки ГВ? Коли вони полюблять…

Вчора як 1 рік виповнилося, якось повноцінного харчового інтересу немає
Дивлюсь на фейсбуці групу про прикорм там дітки їдять різноманітне
А моїй дитині не цікаво, голову відвертає
Ромашкинная• 22 апреля 2023
В мене так було. Потім одразу їли зі всіма

младокошкина• 22 апреля 2023
І те, що мама їсть теж не цікаво?
Будьте так ласкаві• 22 апреля 2023
В рік вже не прикорм , діти їдять звичайну їжу
Тектологиня 80lv• 22 апреля 2023
В мене син такий був. Почав більш менш їсти коли забрала хаотичні годування Гв і більш рамкувати стала (як раз після року), а потім забрала нічні годування і син став повноцінно їсти.
Я не чарівниця вам• 22 апреля 2023
В мене з третьою дитиною так само. 2 перші чудово їли, а третя зі скрипом. Зараз вже майже 1,2. Їсть, але не так добре як хотілося б. ГВ все одно в нього більш бажане, від деякої їжі може відмовлятися - під настрій
Я не чарівниця вам• 22 апреля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А як нічні годування забрали? Мій син крім грудей нічого не сприймає вночі.
Тектологиня 80lv• 22 апреля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну це не швидкий процес. У них у всіх у кого більше а у кого менше йде протест.
Важливо забрати спершу годування на нічний сон, особливо якщо дитина засинає з грудьми, бо то працює як асоціація на сон. І коли вночі прокидається то треба сон продовжити так само як і заснув - з грудьми.

Коли прокидався вночі то пробувала спочатку заспокоїти без грудей, якщо бачила шо ніяк і дуже плаче, то довго не чекала а давала груди. В решті решт навчилися заспокоюватись і засинати без грудей, по 1-2 нічних годування зникало і дитина вже не так часто прокидалась (бо в нас було таке що й кожні 20 хвилин міг прокидатися, то було пекло).
Nadine23• 22 апреля 2023
Ви групу дивитесь Прикорм,його хитрощі та нові ідеї?
автор дамаБезСобачки • 22 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Так

автор дамаБезСобачки • 22 апреля 2023
Ответ дляРомашкинная
А з якого віку пачала їсти зі всіма? Бо я танцюю над нею, виготовлюю- все на смарку
Купувала гербер - теж не цікаво
автор дамаБезСобачки • 22 апреля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вночі тільки гв
автор дамаБезСобачки • 22 апреля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv

Моя прокидається кожні 2 год вночі
Допоможіть знайти• 22 апреля 2023
Така біда може бути, якщо є залізодефицитна анемія. Здавали аналізи?
дама_из_декрета• 22 апреля 2023
Дочке тоже так. До полтора года почти все время на груди , потом чуть лучше. После двух стало легче с питанием, но и сейчас очень переборчивая в еде, тяжело угодить
Ромашкинная• 22 апреля 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Купувала гербер - теж не цікаво
Десь так як ваш. В мене троє дітей, після року вже загальний стіл а до того тільки гв, не хотіли. Це орієнтовно, хтось в 13 місяців, хтось в 14
Ермолайчик• 22 апреля 2023
В 1 рік прикорм це ГВ або суміш. А звичайна здорова їжа - основне харчування дитини. Щоб до цього дійти починають з 6 місяців. Але не всім це треба. Суміш або ГВ простіше ж
Тектологиня 80lv• 22 апреля 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Купувала гербер - теж не цікаво
Та не треба витанцьовувати, дитина всі ті ваші танці як гру сприймає і веселиться.
Готуйте на всіх разом (якщо звісно ваше харчування наближено до здорового). Тоді і часу менше витрачається.
Ваша задача поставити дитині їжу, її задача або їсти або відмовитись.

Доречі, ви всі разом їсте чи дитина окремо?
Тектологиня 80lv• 22 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Прикормом називають їжу допоки є Гв чи суміш. Але після року Гв вже не основна їжа.
Але їжа з загального столу може називатися прикормом і в два роки якщо є Гв в такому віці
Морская свинка• 22 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ага, все мамки лентяйки. Ну кроме вас

Запасная спина• 22 апреля 2023
Да,мои старшие.Когда отлучила начали нормально есть
Грибной_Дождик• 22 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Проще как раз прикорм и дешевле, но не все дети хотят его есть в таком возрасте .

У меня оба ребенка почти до полтора года были на ИВ (они с рождения на ИВ) и прикорм их мало интересовал, только фруктовое пюре, а потом начал все есть понемногу. Правда ночные кормления у него до 2,4 были, а потом отказался сам.
Сама купляю квіти• 22 апреля 2023
С 4-5 докорм, сын с 1.1 завершили ГВ а с дочерью в 8м. Я бы не выдержала столько. ГВ не для меня.
Сама купляю квіти• 22 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
ГВ простіше? )) Не для всіх. Для мене це треш. Якби з усіх боків не вливали о це ’треба’ я б ну максимум до 3х місяців годувала...ну його. Суміші потім каші. І ти вільна і дитина сита.
автор дамаБезСобачки • 22 апреля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Цікаво чим саме вас напрягає гв
Ермолайчик• 22 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Ага, все мамки лентяйки. Ну кроме вас
Ну для меня не понятно как в 1 год ребёнок ничего не ест кроме груди. Я точно не лентяйка по отношению к своим детям. А остальные - не знаю. Да особо и не интересно. Но так как это форум - все могут высказывать свое мнение какое бы оно ни было
Пиши-пропало• 22 апреля 2023
Було таке. Прикорм взагалі тяжко йшов. Живіт дитини не давав нічого вводити. Будь-який продукт пришвидшувач гострий біль і не бажання їсти. Але я потихеньку давала різні овочі і поступово замінювала по одному годуванню, щоб не було докорму грудним молоком. Якщо є догодовування, то ніякий прикорм дитині не потрібен. Вам треба шукати підхід. Було таке, що каші робила на своєму молоці і таке хоч якось йшло. Головне не опускати руки і все вийде.
Ермолайчик• 22 апреля 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Цікаво чим саме вас напрягає гв
Я вот тоже не совсем понимаю в чем сложность гв по сравнению с приготовлением прикорма)
Сама купляю квіти• 22 апреля 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Цікаво чим саме вас напрягає гв
Відчуття дойної корови, ходяча цицька, піти кудись на довго неможливо. Дитину нагодувати крім мене ніхто не може. Оце їсти, цицька, плаче, цицька, і тп. Я терпіти не можу коли мені взагалі трогають груди, а син ще любив одну їсти другою гратися. Ну 5хв потерпіти можна, но коли висить 20-40хв.. я спати хочу, в туалет чи душ , а тут всі навколо тебе, ти егоїстка, ти повинна!!! Ну його сина ледве с докормом до року і місцяць дотягнула. А потім в один день сказала досить з мене. І все.
Дочку одразу на докорм з 4-5м, в 8 вона сама від мене відмовилася було одне вранішне годування. І ніякої мороки.
Морская свинка• 22 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Совершенно верно. У всех разное мнение. У врачей мнение, что до 1 года основная еда это ГВ
Ермолайчик• 22 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
Основная еда до года!!! Но параллельно вводится прикорм с 6 месяцев и в 1 год!!! Для ребёнка гв - это больше привычка и успокоительное чем еда