Чумачечая Весна• 22 апреля 2023
Sinsay. Якість дитячого одягу.
Хто купував з цього сайту дитячий одяг?
Яка якість,на сезон вистачить?
Відповідає розмірна сітка дійсності?
Дякую:)
Яка якість,на сезон вистачить?
Відповідає розмірна сітка дійсності?
Дякую:)
Почекуха• 22 апреля 2023
Купую постійно
Якісь по різному
Минулого літа замовила по повній вартості , якість гімно , пожаліла.
Нещодавно замовила по знижках , дуже задоволена якість краща набагато.
Якісь по різному
КротоТо• 22 апреля 2023
На сезон вистачить. З розмірами все норм ніби, от тільки з верхнім одягом не пам´ятаю по розмірам
Санта Барбара• 22 апреля 2023
Була на днях в сінеї. Хочу порекомеедувати дитячі чорні скіні з необробленим низом, таким потріпаним, досить пристойна якість, на рівні ресервд і нм. Здиаована, бо недолюблюю сінсей. Ходила дивитись на якість того рожевого чумудана на колесах з міні маусом.
ШобВам_КакНам• 22 апреля 2023
Дуже багато замовляю сину, йому 8 років.
І куртки, джинси, чорні класичні джогери для школи, спортивні штани, майки, футболки, шорти на літо. Хороша якість, тим паче за таку ціну. А можна на розпродажі взагалі дуже дешево купити.
Майданщица• 22 апреля 2023
Ращмеры норм, сегодня получила как раз. Мешок за 700 грн))
Брала штаны одни, свитшот, остальное футболки. Дочке на 4 года, рост 102, брала всё 104, всё подошло. Но она худыш. Для полных детей мне кажется не всё пойдёт.
По качеству, не H&M конечно, похуже, но на один сезон что надо. Потомкам я передавать не собираюсь)
Кондуктор трамвая• 22 апреля 2023
Поносити і викинути, щоб не шкода було. Іноді речі сідають, буває, що трохи перекошене при шитті, одного разу штани дитячі дуже втрачали начос зсередини, всюди нитки з нього валялись. Бодік брала, дірка біля кнопки одразу. А бувають і нормальні речі, куртку дитині на майданчик купила світловідбивну за 600 грн, нормальна, не промокає. Але для школи беру щось краще, Next, наприклад.
Чумачечая Весна
• 22 апреля 2023
Дякую усім,попробую і я.
Нахай усім щастить з онлайн покупками:)