Кіна не буде• 22 апреля 2023
Shutter stock зняв кошти після пробного безкоштовного періоду
Як можна повернути кошти? Написали, що відміна підписки 1500… і типу коли я погодилась на «безкоштовний» період, то після цього відміна коштує 1500 грн….
Обижулька• 22 апреля 2023
ну сейчас во всех (почти) приложениях, если во время trial не отказались - то дальше автоматическая оплата. кстати, чтобы она не срабатывала - не вводите карту, а выбирайте оплату через эплпэй или гуглпэй. они проводят оплату только после вашего подтверждения
Кіна не буде
• 22 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Якраз під час цього періоду через 3 дні відписалася. Але я недочитала і відписалася від «автопродления», а вони мене після цього пробного періоду підписали на річний план. І щоб відмінити той річний план я маю сплатити ще 40 долларів….
Зняли сьогодні. Воно мені взагалі не треба 😭😭😭 куди можна звернутися?(
Обижулька• 22 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
ну попробуйте в поддержку написать, попросить рефанд
Кіна не буде
• 22 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Не дають. Кажуть, що моя провина, що недодивилася. Це великі для мене кошти зараз….
Кіна не буде
• 22 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Вони не повертають. А банк нічого не може зробити? Сталося сьогодні.. тобто свіжий платіж
Обижулька• 22 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
банк нет, вы же сами оставили карту на сайте.
но попробуйте, а вдруг
Поміркована думка• 22 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
забудьте, таке повсюдно і давно
ніхто нічого не поверне!
а банк тут до чого? раніше треба було соображати
винести урок на майбутнє,
якщо колись ще приспічить оплачувати шо небудь онлайн, то завести віртуальні картки, перед оплатою на карту закинути потрібну суму , оплатити, далі або залишити пустою карту або видалити її зовсім
ніхто нічого не поверне!
винести урок на майбутнє,