Ду да ду да ду• 23 апреля 2023

Косів

Доброго всім дня. Чи є тут хтось з Косіва або хто там був нещодавно?
Даха-сваха• 23 апреля 2023
Так. А що цікавить?
Чарочка діда• 23 апреля 2023
Косова*
Чарочка діда• 23 апреля 2023
Звідки виє?
З Косіва
Там люди продовження хотіли
Куда ж без меня• 23 апреля 2023
Рік тому жила у Тюдові, а в магазини і на нп їздила у Косів. Чудове містечко.
Я_канеша_извиняюсь• 23 апреля 2023
Буваю там час вiд часу. Яке питання?
Ласую колобками• 23 апреля 2023
Була там в Байці нещодавно,чудовий краєвид і відпочинок.І саме містечко таке ж-чисте,красиве,тихе,невелике.
По неділям гарний ринок,звідусіль привозять свій товар,ціни гарні,речі красиві ,деякі вироби унікальні.
Що вас цікавить?
Даха-сваха• 23 апреля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Що вас цікавить?
В суботу там торговиця а не в неділю
Ласую колобками• 23 апреля 2023
Ответ дляДаха-сваха
В суботу там торговиця а не в неділю
Так.
В нас насичені вихідні були,мені взагалі здалося,що я там місяць провела,а не 7 днів
автор Ду да ду да ду • 23 апреля 2023
Ми розглядаємо як місце для короткої відпустки 2 дорослих і дитина 5,5 років. Може порадите куди поїхати (база чи приватна садиба) з гарним видом і чистими та комфортними умовами для проживання.
автор Ду да ду да ду • 23 апреля 2023
Що там є для діток такого віку?
Даха-сваха• 24 апреля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Що там є для діток такого віку?
Як на мене, то з дитиною краще в Яремче. Там для неї будуть розваги. В Косові буде цікавіше дорослим, бо Косів то про традиції, культуру. таке спокійне спокійне містечко.