Киця-бриця• 23 апреля 2023

"Тато, не ображай маму" казала сьогодні моя 4-річна донька ..

...а чоловік продовжував кричати на мене в авто, коли ми їхали. Бо йому не подобається, як я живу. Що я доглядаю повністю за будинком, подаю йому завжди їжу, роблю усе сама без помічі його. Зовнішність - не гладка, висока. Рідко ходжу на манікюр, бо немає на кого залишити дитину, та й грошей не дуже виділяється на це. Рознервувався, бо я зранку в телеграмі новини дивилася. Одне питання у мене....за що????
Невидимка Майя• 23 апреля 2023
За глупый выбор...

Летала_НаМетле• 23 апреля 2023
Але ви все одно продовжуєте з ним жити. Так? Навіщо тема тоді? Вас все влаштовує, бо якби не влаштовувало, ви б з ним не жили. Крапка.
Вэнди Стар• 23 апреля 2023
Поделом!
Можете возмущаться и злиться. но повторю- и поделом!

с 4 летним ребенком на маникюр нет возможности сходить.. ну ну.
Угги_в_горошек• 23 апреля 2023
Удобный персонал.
Вэнди Стар• 23 апреля 2023
раз бы втулила б ему по оралке прям за рулем..
В гости звали?• 23 апреля 2023
За вашу глупость.глупость наказуема
dahashutka19• 23 апреля 2023
А тепер перечитайте ще раз своє повідомлення. Воно вам треба? Такі відносини. Ще й дитина бачить, та буде вважати , що це норма.
По перше, побалакайте з ним, але спокійно, без істерек. Скажіть , що вам не подобається таке віднощення та хай щось змінює . Якщо почне орати на вас і далі , то шукайте роботу та розлучайтесь. Ще й подати на аліменти.
Оябунчик• 23 апреля 2023
За то, что вы глупая прислуга
Носки на подтяжках• 23 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
Поосторожней с такими советами. При ребенке тулить это не правильно. Да и ответка может прилететь сразу же, не все мужчины уравновешенные. Особенно в случае автора.

feiika• 23 апреля 2023
Тікайте!!!! Ви молода! Все у Вас попереду!!!!Він ніколи не зміниться!!!!! А як буде більше дітей, що ???? Я так 15 років чекала людського відношення . Троє дітей.Вкладайте в себе! Знайдіть роботу! Дитину в садок!!!! Дуже прошу, не зволікайте, не терпить! Психолог в поміч !!
Невидимка Майя• 23 апреля 2023
Про маникюр с 4-хлеткой это конечно смешно...
После меня как-то пришла девушка с малышом месяцев 8. А уж с таким взрослым ребёнком вообще не проблема. Думаю ёй будет интересно.
Бензопирен• 23 апреля 2023
Потому что вы ничего из себя не представляете поэтому можно ноги вытирать. Еду может приготовить даже идиот
So_so• 23 апреля 2023
Так Вы перестанете подавать или что?
ТайТаке• 23 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Так Вы перестанете подавать или что?
Еще больше начнет.
Морковна• 23 апреля 2023
А где Вы такие девушки беретесь? Еду подаете?
Сковородкой по голове и на развод и точка.
У вас гавно а не муж
Трохи злякана• 23 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Ви гадаєте 4-річка буде терпляче чекати, поки мама 1,5 год манікюр робитиме?
Невидимка Майя• 23 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Да, можно мультик на планшете посмотреть.
А 8-ми месячный?))) и видно было поразговорам, что девушка не первый раз так приходит.
СКИБИДЫШь• 23 апреля 2023
Ну вы же понимаете, что не следите за собой прикрываясь ребенком. Не работаете. Так и будете сидеть, как мышь под веником, не напрягаясь.
СКИБИДЫШь• 23 апреля 2023
Ответ дляМорковна
У вас гавно а не муж
Так работать нужно, а что бы работать себя в порядок привести, а это напряг.

НеКонец-Света• 23 апреля 2023
Не ’за что?’ а ’почему?’
Потому что вы сами ему это позволяете. Видела уже не раз такие семье, где жена ус..ается, чтобы угодить мужу-готовит все свеженькое, чутт ли не с ложки его кормит, к его приходу все стерильно как в реанимации, а он еще ходит и мордой крутит, что что-то не так. Потому что эгоист и ему по фиг на жену.
СКИБИДЫШь• 23 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Я думаю, что в 4 года можно и в сад отдать, можно вечером самой попилить эти ногти, можно за собой как то следить, хоть как то, вы считаете, что там только ногти заброшены?
Трохи злякана• 23 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Моїй 5, вона достатньо спокійна дитина, але 1,5 год спокійно сидіти в планшеті не змогла б
Чарівне зіллячко• 23 апреля 2023
Автор, кто вы по жизни? Кем работаете, сколько зарабатываете?
Сиреневая цапля• 23 апреля 2023
Сами приносите себя в жертву и жалуетесь. Кто мешает заниматься собой? Тот же маникюр можно дома сделать, хотя и сходить на него 4-летний ребенок не помеха.
Губки-уточкой• 23 апреля 2023
за що? це ваш вибвр
далвґі не хочу коментувати
є такі жінки вічні жертви
підете від цього другого такого ж при дурка знайдете
якщо не готові щось міняти просто закрийте цю тему і страждпйте
а , ще
ваша донька такою ж буде якщо прямо завтра не зїдете від цього придурка
.у мене все
Най хоч раз• 23 апреля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Кигті це слідкувати за собою? Не знала
Проблема автора в тому що вона занадто зручна і залежна на цьому етапі свого життя.
Автор, припиняйте. 0сти модна не виварювати, ой в мене голова боліла, тому ми з донькою вийшли в парк прогулятися...почніть вчити іноземну, читайте розумні книжки.
Відволічіться від побуту.
Весна. Посміхніться. І не питайте за що він на вас визвіряється...думає що має право. Якщо ви не згодні, то змінюйте свій підхід до спільного проживання. І не завагітнійте випадково, бо почнете трішки вириватися з під його впливу, і щоб вас знову зв´язати, чоловік зробить другу дитину
Veronika_100k• 23 апреля 2023
Автор, перечитайте вдумчиво несколько раз для себя свой пост. Рабыня Изаура 😕. Не надо задавать себе бессмысленный вопрос ЗА ЧТО? Надо ДЛЯ ЧЕГО мне эта ситуация, что я должна вынести из неё.
feiika• 23 апреля 2023
Так, не в манікюрі діло, люди!!! Не в тому, що дитина не посидить! Аб´юз ніхто не відміняв!!!! Аб´юзери страшні люди! Від них дуже важко звільнитися без допомоги психолога! І як би жінка не подавала їсти, якби не виглядала, ніхто не має право її принижувати, кричати!!! Не треба виправдовувати насилля!!!!
ШобВам_КакНам• 23 апреля 2023
Автор терпила и лохушка. И вряд ли изменится
Valechka-mk• 23 апреля 2023
Единственный вопрос за что?
Серьезно?
Прямо жертва и пожалейте.
Не жалко вас, вы так выбираете жить.
А дочь жаль очень, вы ей психику калечите и она потом такого же мудака, Как ваш муж выберет с спутники