ЗновЗдоров• 23 апреля 2023
Люблю гарні дати(
Здала адвокатський іспит.
Спеціально здавала на початку весни, щоб свідоцтво отримати в березні.
Бо люблю березень і травень, квітень - ні. І в принципі не люблю чотні цифри.
Так сталося, що в той день, коли мала приймати присягу, 29 березня, хворіла на ковід, було дуже погано, не змогла явитися:(
Мені перенесли, як назло, на 26 квітня 🥲
Що робити? Змиритися? Чи чекати тепер знов наступного засідання, в травні?
Можливо глупо, але вірю в астрологію різну, і клієнти теж ведуться на красиві дати…
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Чотні, глупо Ви так само в документах пишите?
Глупо те, коли висміюють тих, хто рік намагається говорити українською, коли все життя розмовляв російською, і вимушено переїхав з рідної землі на Донеччині.
А все інше не глупо, повірте😉
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Что я только что прочла)) может вы на астролога сдавали?
Может в будущем и сдам)
Партизанка• 23 апреля 2023
А я не полюбляю не парні дати.
Так що ваші «гарні» мені не до душі. І навпаки
А_я_ЛОЖУ!• 23 апреля 2023
Хтось ще хворіє ковідом?
Ви б тоді медсестрі сказали, щоб вам крапельниці тіки по нєчотним ставили 🤣🤣🤪
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Хтось ще хворіє ковідом?
Крапельниці мені не ставили, дякувати Богові)
А ковідом хворіють, ще й як, просто легше переноситься
А_я_ЛОЖУ!• 23 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А все інше не глупо, повірте😉
Господи ще Донеччину приплітати сюди(
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Господи ще Донеччину приплітати сюди(
Я не приплітаю.
Людина мені зробила зауваження, що не досконально знаю українську.
А я вчуся, що тут такого?
Ніхто не ідеальний.
А я вчуся, що тут такого?
Ніхто не ідеальний.
Царевна в уггах• 23 апреля 2023
А що красивого в даті 29 березня? Чи вона красивіща за 26.04? Я там розумію ще 08.08.2008 чи щось схоже, а так. Якась фігня в голові, честно.
Аміна-2506• 23 апреля 2023
Я люблю число 5. Не знаю почему, но люблю и никакие события с ним вроде бы и не связаны. Это что то на уровне подсознания.
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляПарасюха
А я люблю квітень, тому мені на вас все одно
😂😂😂
Так а чого зайшли в тему тоді?))
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Непарна) і 29, і 03
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляАміна-2506
Значить Ви мене можете зрозуміти)
ЖующаЯКонфету• 23 апреля 2023
А как вы сдаете на адвоката с незнанием укр. Языка? Разве адвокат не должен знать идеально язык, чтоб в суде защищать на государственном языке?
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Незнанням? Серйозно?😂
Я вільно розмовляю українською вже рік, і всі дивуються, коли кажеш, що ти з Донецької області, а по одному слову судити не варто, якщо б Ви прожили 25 років в повністю російськомовному регіоні, де навіть навчання в школі було російською, можливо Ви б зараз тут розумнічали, а якось поспівчували людям звідти.
Але кому я це говорю.
З вишневого садка• 23 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А все інше не глупо, повірте😉
Я підтримую людей, які переходять на українську. Але ж ви адвокат, ви повинні знати українську! І не важливо звідки ви, державна мова одна. Всі документи завжди були державною, суди державною. Який же ви адвокат?
аромат Жука• 23 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А все інше не глупо, повірте😉
А хіба адвокати не складають іспит на звання української мови?
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляаромат Жука
Я як раз і здала, на 98 із 100) дякую)
ЗновЗдоров
• 23 апреля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Ви не уявляєте, і в судах Донецької області по малозначних представляла інтереси клієнтів українською, але судді тоді дуже насміхалися над цим) дякую)