Файно Замало• 23 апреля 2023
Как доехать? Помогите.
Девочки, подскажите пожалуйста. Как доехать с Дарницы на Софиевскую Борщаговку ( Киев)?
Сільський ансамбль• 23 апреля 2023
До Академмістечка, Святошино, Житомирської або Теремків, а потім маршруткою. Дивлячись куди вам в Софіївський Борщагівці потрібно
Файно Замало
• 23 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую
Файно Замало
• 23 апреля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Метро до Академмістечка, маршрутка на софбор
Дякую)
Сільський ансамбль• 23 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
Дякую
Куди вам треба? Наприклад, якщо жк Софія, то з Академа маршрутки раз на 100 років ходять, або пішки ще добряче пройтися…
Файно Замало
• 23 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Кольцова 15В
Сільський ансамбль• 23 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
Кольцова 15В
Це не Софіївська Борщагівка. )
Їдьте до Нивок. Там кінцева 23 маршрутки або автобуса. Прямо туди їде.
Файно Замало
• 23 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Це не Софіївська Борщагівка. )
Рядом с Софиевской.
Файно Замало
• 23 апреля 2023
Ответ дляI-va
Можете доехать до метро Вокзальная, пройтись по надземному переходу и сесть на скоростной трамвай. Он идет до бульвара Кольцова.
Спасибо большое 🙏🏻