23 апреля 2023

ВПО через сколько

Через сколько после оформления ВПО приходят выплаты? Подскажите пожалуйста
Най хоч раз 23 апреля 2023
Как повезёт. Мне через 5 месяцев пришли после многочисленных походов в соцзахист. Маме пришли в следующем месяце после оформления.
Марфа Українівна 23 апреля 2023
Через 2 тижні. Оформлювала через Дію
Stju 23 апреля 2023
Оформлював заявку через Дію. Виплати прийшли через дві з половиною неділі.
Анонімус 23 апреля 2023
Через 3 місяці 15 тисяч прийшло на мене і дитину
guseva100500 24 апреля 2023
Через дію реєстрували, мамі прийшло через дві неділі. Я через цнап, мені через два місяці.
Tora Kaori 24 апреля 2023
Я через цнап, пришло через 2 недели
Електрохарчування 01 мая 2023
Ответ дляАнонімус
Через 3 місяці 15 тисяч прийшло на мене і дитину
А вам с какого месяца начисляли? С месяца подачи иши со следующего?
Когда вы оформили?
Анонімус 01 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
А вам с какого месяца начисляли? С месяца подачи иши со следующего?
Когда вы оформили?
Оформив в середині місяця, і нарохували з місяця оформлення