Плету интриги• 23 апреля 2023

Кур’єр доставив цю чудасію

Як подарунок 🫤
Деякі ще живі🙈
Навчіть готувати
Ща как дам• 23 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Имейте и вы уважение к другим людям не указывать что и как им делать,и распоряжайтесь своим имуществом.автор сама разберется как ей жить,и куда свои деньги тратить
Тим більше, що це подарунок автору, якщо я вірно зрозуміла.
Тану на сонці• 23 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
Вони не варені
Ага, а чего ж они тогда красные?
Маю декілька думок• 23 апреля 2023
Ответ дляЩа как дам
Какая разница подарок или нет)))то деньги автора,сама разберется,как ей тратить
Ща как дам• 23 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Звичайно, що так.
Королева ганделику• 23 апреля 2023
Автор, как бы это не называлось - готовят одинаково - в подсоленый кипяток на несколько минут (обычно до покраснения). Можно специи добавить, если любите.
автор Плету интриги • 23 апреля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Вы точно не в Украине
Ні
автор Плету интриги • 23 апреля 2023
Ответ дляРазгуляшка
В норвегии, наверное)
В Данії
МамОмужа• 23 апреля 2023
Норвезький омар. Варіть, як раки , не прогадаєте.
автор Плету интриги • 23 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Варенные раки,а как они живыми могут быть?)
Це не раки
автор Плету интриги • 23 апреля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Дякую
Млинці зі смайликом• 23 апреля 2023
Ответ дляРадикальная
Ой б.#*# !!! Ви ще тут соромити людей взялися ,все менша допомога,то люди винні.особливо до тих,хто тут на форумі сидить,бо тут же олігархи і їхні жінки ,ніяк не менше. Як так переживаєте за хлопців на передовій,то запишіться на прийом до когось на Банкову. Або в соцмережах питайте їх . То туди у вас питань немає,чому чогось не вистачає,чому знову купа грошей на дороги і фарбу для майданчиків закладено. Ага, біле пальто натягнула і жінок на форумі соромить. Там уже і так не дуже напружуються - волонтери нагодують,одягнуть і на оптику та авто зберуть,капець зручно!
Удалено администрацией...
Млинці зі смайликом• 23 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Удалено администрацией...
Хата на мати• 23 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
Дівчата, не забувайте що іде війна. Не варто кичитися, та випендрюватися в тих же соцмережах. Майте повагу до наших хлопців на передовій. Не лінуйтеся, не жлобіться своїм же допомогати. Допомога все менше і менше. Це жахливо.
Вам розказати як я залишилася без роботи, а кредит в фонд сприяння молодіжному будівництву платити зобов´язана? І комуналку вдвічі підняли. Війна, не війна, плювати державі на ситуацію мою і дітей.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 апреля 2023
заморозьте потом варите
для меня это ужас
Хата на мати• 23 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
заморозьте потом варите
для меня это ужас
А навіщо їх заморожувати? Живими ніби варять.
Прокачую сідниці• 23 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
Вы точно по адресу обратились?
Бабка-ежика• 23 апреля 2023
Ответ дляХата на мати
Живодеры
Бабка-ежика• 23 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
заморозьте потом варите
для меня это ужас
не то слово.
Ещё и так весело пишут об этом. Ашотакова. Живое существо мучениям подвергают собственноручно. Можно же заморозить, и не мучать их. Нет, сделаем, как легче, бо мы люди.
задумчивая мордочка• 23 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
не то слово.
А заморозка что даст? Они во сне умрут?
Извините за глупый вопрос, но я никогда не варила раков.
Дайте подуться• 23 апреля 2023
Автор, это скампии)) Отварите, как раки. Но у них панцирь жесткий, есть неудобно) Или ризотто можно
Хата на мати• 23 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
не то слово.
Замерзати декілька годин краще хіба? Я без сарказму, я не знаю.
Все буде• 23 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Удалено администрацией...
Все буде• 23 апреля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Вы точно по адресу обратились?
Знаю що ні. Просто боляче. Бо знаю яка зараз ситуація там .
Иванка Бур• 23 апреля 2023
Ответ дляХата на мати
У нас воєнний стан тільки стосується чоловіків, і не виїзду їх за кордон.
Комуналка (яка, до речі, під час війни скасовується), кредити та інші платежі - це обов´язково.
Млинці зі смайликом• 23 апреля 2023
Ответ дляРадикальная
Удалено администрацией...
Млинці зі смайликом• 23 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
Удалено администрацией...
Хата на мати• 23 апреля 2023
Ответ дляИванка Бур
Так у нас же не війна. Тому комуналка на скасовується, а в Кременчуці ще й в двічі здорожчала. Кредити у війну обов´язково? Нормально це? Хоч би відсотки звірські скасували! Чим я маю допомагати військовим, якщо держава з мене всі шкури здерла вже?
Ви реально не розумієте, що не в тому місці ви встидати вирішили? Вам тільки чиясь кава муляє? Склад зі згнившою гуманітаркою ні?
Иванка Бур• 23 апреля 2023
Ответ дляХата на мати
То про військових не я писала.
Я навпаки обурена, що чоловіків на фронт відправляють, виїзд їм заборонили, а все інше не відмінили, навпаки, душать населення.
Котики-муркотики• 23 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
кстати да. если это раки на фото то они же тёмно-зелёные.
Та какая разница хоть раки хоть омары-все пока сырые зелено-серые. Когда вареные все красные
автор Плету интриги • 23 апреля 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Ні, не всі зелені
Ви хоч погугліть, як не бачили чи поїдьте в океанаріум