Садова гойдалка• 23 апреля 2023
Аромат з Єви, може хтось знайомий, шукаю відгуки?
Непогодка• 23 апреля 2023
Я купила этой фирмы перед Новым годом. Распродажа тестеров была, от 39 гривен. Перенюхала кучу. Понравились многие, а в свой просто влюбилась. Почитайте описаниа, по нотам можно представить, какой будет аромат.
Я в дамках• 23 апреля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
У мене bright star
Нравится?
Купила по просьбе дочери - она без ума, мне воняет)
Садова гойдалка
• 23 апреля 2023
Ответ дляНепогодка
Який обрали? Немаю змоги затестити(
ВыФсеВрете• 23 апреля 2023
Ответ дляЯ в дамках
Нравится?
Когда нюхала - да,
На след день нюхаю, нет
Миловидна леді• 24 апреля 2023
Я нарешті вполювала Фаб´є Марше вишневий парфум, кілька місяців шукала, а тут випадково відхватила! Мені продавчиня, дякую їй, подивилася по комп´ютеру наявність у місті і забронювала єдиний флакон в іншому магазині. 399грн зараз, акція. І цей аромат пречудовий, доречі, нахвалений багатьма парфумоблогерами.
Про бренд скажу, що якісний і варто придивитися до їх ароматів. На етикетці гляньте виробника - Грас, Франція, компанія Артес
Ответ дляМиловидна леді
Почитала Ваш коментар і пішла дивитись цей парфум. Була в 3х Євах-всюди є. Затестила, мені він пахне сиропом від кашлю. Без затесту всліпу не раджу купувати.