ЗавЛабСнаб• 23 апреля 2023
Купила босоніжки дочці, а тепер хвилююся, щоб
Не сміялися діти. Що скажете, може таке бути?
Мудрецыха мира• 23 апреля 2023
Так це ортопедичне взуття. В нас були вальгусні стопи. До 5 років ми такі носили і на вулиця і вдома. У вас є потреба в таких? В такому віці дітям все одно.це не підлітки
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
В тому то і питання, дитині вже 9 років, вони вже одягаються як міні дорослі
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляЗабула що?
Мне нравится, а сколько лет девочке?
9 років
Забула що?• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
9 років
Отличная обувь, не вижу даже повода чтобы кто-то посмеялся
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Хорошие босоножки
Так, вони добротні, якісні, шкіряні повністю, але як на мене страшненькі.
Лама_мама• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
9 років
У дитини проблеми чи то ви просто вирішили такі купити?
Ви з нею радилися?
Мудрецыха мира• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Як нема потреби в таких,то навіщо ви взяли?моя би не носила точно.як ви таких не носили в 5років..то нафіга вони в 9?
Кондуктор троллейбуса• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Очень даже симпатичные,не придумывайте)
Фантазерша• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тогда не очень.
Блондинка в Законе• 23 апреля 2023
Отличные босоножки. Думаю, что на ножке будут хорошо смотреться. И удобно бегать-прыгать в них.
Фантазерша• 23 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Ребенку 9 лет. Не 4, не 5.
Мудрецыха мира• 23 апреля 2023
Ответ дляЗабула що?
Моя би в 9років не носила. Це ортопедичне взуття для вальгусних і ін.стоп. навіщо таке як нема потреби? Ми таке до 5років носили.а далі- все.
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляЛама_мама
Ви з нею радилися?
Лікар прописав, і устілку окремо ще зробити і в інше взуття - ботинки, кросівки вкладати.
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Виявили проблеми. Моя ще дитина-дитина, їй нормальні, а я от знаю дітей, за те, що телефона немає цькують.
Лама_мама• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Якщо так, то мабуть варіантів особливих нема
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Я бы не носила такие в 9 лет. Мне 48, если что:)
Я б носила, я в дитинстві носила все, що мама купувала, мені 42.
Лама_мама• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Зараз діти трохи інші)
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Очень даже симпатичные,не придумывайте)
Дякую, дочка сама обрала з тих, що були. Але ж діти жорстокі (((
Помилуйте мадам• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
9 років
А дочці як, подобаються вони? Як на мене, то це років на 5 .
Мир Мир Мир!• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Автор,ще від вашої дитини залежить,як вона наприклад буде реагувати, якщо хтось щось скаже
Блондинка в Законе• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Моей 8 лет. Носит обычные, но и эти бы носила без проблем. Все ок, не переживайте.
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляЛама_мама
У такому віці бажано радитися з дитиною, що їй купувати
Дитина вибрала з того асортименту, що були. Там взагалі як кайдани були.