Однозначная• 24 апреля 2023
Жінка голови сільради з сумко за 7 тис євро
І ви скажете це заздрість? Ні
Але шоячок мене трафляє
Ще особливо коли вона презирливо відкликається про щось не надто дороге, якось так все зверхньо, не ввічливо. А в тебе чоловік всього навсього голова сільради, а ти зовсім нічого з себе не представляєш сама по собі
Але шоячок мене трафляє
Пирожкиня• 24 апреля 2023
вас тільки це турбує? мені от було б цікаво звідки така сумка на зарплату голови сільради
Однозначная
• 24 апреля 2023
Ответ дляПирожкиня
Так це і є одне і теж, те що ти призирливо відгукуєшся про тих кого твій муженьок обкрадає
Фиона Шрековна• 24 апреля 2023
Ответ дляПирожкиня
В нас дружина голови сільради (отг) блогериця. В неї таких сумок десяток, і не лише їх.
Ангел-предохранитель• 24 апреля 2023
Ой, та це дрібниці. У нас голова ОТГ замовила собі за державний кошт автомобільчик за 30 тисяч у о, ще й колір обрала улюблений, синенький, під свої костюмчики. Історія завдяки небайдужим журналістам прогриміла на всю Україну, в результаті машинку їй не купили, а подарували поляки. Їздить)))
Однозначная
• 24 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну в тієї порш більше як сто тисяч коштує
Пирожкиня• 24 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
треба й собі в блогери податися
авторе, ви теж ідіть, накупите сумок, та жінка лопне від заздрощів, будете ви королевою села
Однозначная
• 24 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
Нема такої посади, як ’голова сільської ради’
Добре, це не посада це життєва позиція, стан душі, соц статус
Ангел-предохранитель• 24 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Може, вона з багатшої місцевості) Наша панійка дуже піариться на ’перевезенні гуманітарної допомоги’, хоча область не з тих, які найбільше постраждали від війни. А автомобільчик подарували саме їй, а не кудись на Сумщину чи Харкувщину. Диво, та й годі.
Однозначная
• 24 апреля 2023
Ответ дляПирожкиня
треба й собі в блогери податися
Та в мене є сумки люксові, не Hermes, але є, я заробляю, але мене просто вибішує цей рагулізм таке якесь фу
из желе я• 24 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Не знаю, що там конкретно в описаному вами випадку, а просто, щоб ви знали, це називається ’сільський голова’
Однозначная
• 24 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ні, не з багатої
Ангел-предохранитель• 24 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Ні, не з багатої
Я ж кажу -- дивина. І звідки беруться такі чудеса?
Однозначная
• 24 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Там два брата, обидва однакові, в одного і в іншого жінки, обоє в люксі на поршах, але інша якась мила така, чуйна, відзивчиіа, відомий фотограф, чесно, якось вона і не дратує зовсім
Ангел-предохранитель• 24 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
А мене дратує наша пані Каміла, бо вона впевнена у своїй безкарності і зверхня. А найбільше дратує, що історію із замовленим нею авто показали по всіх новинах, навіть в ’єдиному марафоні’ бу сюжет, а результату нуль. Корупція зжере цю країну і без москалів...
Однозначная
• 24 апреля 2023
Ответ дляKristal2013
Нам и врагов не надо, пока в окружение есть такие как автор
Да? А що зі мною не так?
Я маю радіти чужому щастю від Біркін за гроші які вкрали в мене і в моїх сусідів?
Однозначная
• 24 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
От прям в яблучко, мене скме це дратує, крадуть роблять з того показуху і все безкарно
ПешитеБесАшипок• 24 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Да? А що зі мною не так?
Да должны радоваться , тут только так
Kristal2013• 24 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Да? А що зі мною не так?
У вас есть доказательства ее кражи ваших денег? Или кражи той помощи, что оформлена для вас? Напишите заяву на нее! И только не надо писать, что полиция вся куплена, и у нее есть свои люди, потому заява никуда не пойдет.
Но ваша тема не об этом же. И когда снимут анонимов. , ваш и след исчезнет строчить в этой теме
Цигарний шланг• 24 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Те що її чоловік може обкрадає державну казну, не дуже вас хвилює, бо вона чуйна і приязна?
Україна ніколи не вибереться із г*вна. Ніколи
Kristal2013• 24 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Вторую тётку обсуждать нельзя. Она нравится автору.
Цигарний шланг• 24 апреля 2023
Ответ дляKristal2013
Якби перша жінка нахвалювала автора і робила їй компліменти, то теж би в опалу не попала.
Мда
Однозначная
• 24 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Мене це хвилює, я написала що вона не викликає такого роздратування
4есотка• 24 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Да? А що зі мною не так?
То может подделка или реплика
Цигарний шланг• 24 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Капець, а мала би