Значит надо• 24 апреля 2023
Онлай-уроки по малюванню
Племінниця дуже хоче навчитись малювати. Можливо хтось знає де можна придбати якісні онлайн-уроки по малюванню? Хочу їй подарувати)
МЕСТО_Встречи• 24 апреля 2023
авторе, племінниці скільки років? Якщо дитина, краще за звичайну академічну художку бути не може. Якщо вже великий підліток і старше, то їй самій краще на ютубі шукати по її запитам відео - їх дуже багато гарних.
МЕСТО_Встречи• 24 апреля 2023
А дарувати можно якісні матеріали для роботи. Вони ніколи не бувають зайвими.
Тріль!• 24 апреля 2023
Хай спробує повторити декілька уроків на Арт-кляксі в Ютуб. В мене дитина ходила на малювання в Україні, зараз за кордоном, знайшли таке рішення.
Значит надо
• 24 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
А что уже умеет? Какой возраст?
Что пробовала?
11 років. Любить малювати, не скажу, що має до цього хист, але дуже любить це діло))) Їй цікаво. Має бажання навчитись, хочу підтримати. А що вийде - побачимо
Советничаю тут• 24 апреля 2023
Ответ дляЗначит надо
Есть классные книжки по рисованию аниме. Там прямо пошагово.
Может для начала их попробовать?
Онлайн курс я бы искала с учителем, чтобы фидбек давали
Может для начала их попробовать?
Значит надо
• 24 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Может для начала их попробовать?
Дякую за пораду)
Меломанка Маланка• 24 апреля 2023
Ответ дляТріль!
Я не автор, але і від мене - дякую!