Ашолюдискажуть• 24 апреля 2023
Я перестати такою бути?
Часто відкриваюсь мало знайомим людям. Багато розказую про себе. І через це постій страждаю. Зараз закордоном. Поплатилася за це. Підставили. Попала на українку яка заложила мене перед хазяйкою . Все доповіла. Я в шоці з таких людей. Я в дурному положенні. А вона собі бали заробила. Як стати обережною? Як не наступати на ті ж граблі?
Ашолюдискажуть
• 24 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Перед тим, як зайвий раз щось сказати, думайте про наслідки.
То ясно. Віри тепер немає нікому. Здеруть і не подавляться. А особливо українці за кордоном
Злюка-закусюка• 24 апреля 2023
Мир несправедлив, особенно в рабочих отношениях, все эти дружбы, улыбалки, благоприятный климат, полная фигня, люди идут к своей цели и используют таких рубах, как вы. Лучше молчите, минимум личной информации, так же как и высказываний о каких-то действиях владельца. Не нравится что-то , идите напрямую к нему и говорите.
Гола з конопель• 24 апреля 2023
Ну дивлячись, що ви розповіли.
Може там була така ситуація, що мовчати не можна було.
ВыФсеВрете• 24 апреля 2023
Нікому ніколи нічого не розказую. І вам не раджу. Тим більше ви щоразу танцюєте по граблях
Ашолюдискажуть
• 24 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ой фу(
Авторка, у вас не тільки з ’відкриваюсь малознайомим людям’ проблема.
А з чим ще, підскажіть мені. Вам видніше. Послухаю
Хочу на Балі• 24 апреля 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви вирішили українців обісрати?
Ашолюдискажуть
• 24 апреля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ви вирішили українців обісрати?
То чого ж ми такі дружні, що на чужині замість підтримки одне одного , людей закладувать, шестачить.? Це нормально?
Меня много• 24 апреля 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Дивлячись, що ви зробили. У тих хто нічого поганого не робить таких проблем не буває або все швидко проясниться.