ГендиреХтор• 24 апреля 2023
Ремонт сходової клітки
Підкажіть будь ласка, можливо хтось знає куди можна звернутися і чи це щось дасть, на рахунок ремонту в під´їзді, останній раз робився 15 років тому. Була в ЖЕКу, написала заяву, прийшла відповідь, що заявка буде розглянута при складанні плану ремонтів на 2024 рік? Дякую
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Звичайна відписка.Звертайтесь до депутатів.
Теж так думаю, вони не написали що зроблять 2024, а розглянуть заявку
Веселуха Муха• 24 апреля 2023
У нас 4 квартири на поверсі. Скинулися по 200$ і зробили ремонт. Я швидше ці гроші зароблю, ніж мені їх жек виділить
Невгамовна шахиня• 24 апреля 2023
Бажано б підписи зібрати з мешканців та стукати в усі двері влади.
Вподобайден• 24 апреля 2023
Все верно ответили. Напишите ещё в администрацию района. Потом в город ещё. Соберите больше подписей, тогда будет толк. В первую очередь включают в план , тех кто много пишет и у кого реально ужас.
Мамина корзиночка• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Так смета на 24 только в ноябре будет, зависит от суммы которую планируют выделить, как они вам могут пообещать ремонт, если государство денег не даст?
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Дівчата на роботі теж писали заяви і їм через місяць, два прийшли робити
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ми платимо квартплату, будинок на 100 квартир і нічого не робиться
А що таке?• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Бідааааа.
Класно, що хоча б стіни є
Мамина корзиночка• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Во время ВП?
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
Бідааааа.
Класно, що хоча б стіни є
Так, а премії собі по 100 тисяч повиписували
Мамина корзиночка• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ну как не делается? Дворник не убирает? Електрик или сантехник на вызов не приходят? Платёжки же кто то печатает? В целом же кто то занимается всем? Думаете они это бесплатно делают?
А що таке?• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ваш балансоутримувач наказ про премію в 100% вам показав?
Яку суму ви сплачуєте щомісяця за утримання будинку на рахунок ЖЕК?
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Не безплатно, але за 15 років крім двірника раз на місяць нічого не бачу
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
Біля 300 грн
Мамина корзиночка• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ясно))) и да, был бы у вас дворник раз в месяц, то вы бы в снегу и листья с измором закопались, а не делалось бы ничего другого, то за 15 лет сантехника и электрика бы не работала, потому как домовые сети на балансе ЖЕКа или ОСББ
Я не работник ЖЕКа, просто работаю с ними и немного в теме
А що таке?• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
А хто лампи змінює, хто сплачує за ліфти, їх ремонт і обслуговування, виклик аварійки?
Хто дитячий майданчик фарбує, хто сплачує за сміття та прибирання під´їздів?
А що таке?• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Біля 300 грн
Пишіть адресу. За таку суму, до вас завтра приїдуть дизайнери і виконавці ремонтних робіт.
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
Плата одна, за сміття окремо, лампи міняють жильці, це 5-ти поверхівки без ліфтів, майданчик робили батьки
Вимагаю спілкування• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
В цю суму ремонт не входить. Нажаль
А що таке?• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Що це за будинок у вас на 5 поверхів на 100 квартир?
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
А яка має бути сума якщо помножити її на 100 квартир, більші думаю платять більше, потім помножити на місяці, а потім на роки за які не роблений ремонт?
Тюрюнь_Тюнь• 24 апреля 2023
Я не знаю куди зверталися в нас, але ми в результаті оплатили на кілька місяців вперед плату в ЖЕК і за ці гроші поміняли вікна, зробили косметичну побілку і двері нові поставили. Потім просто не платили вже за ці місяці.
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
6 під´їздів
А що таке?• 24 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ви куменда.
Ви хоч уявлете суму кошторису косметичного ремонту будинку на 100 квартир?
ГендиреХтор
• 24 апреля 2023
Ответ дляА що таке?
Ви куменда.
Ремонт одного під´їзду по їхніх розрахунках 60 000
Оскорбляю всячески• 24 апреля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
У нас дворника не видно с начала военных действий. В начале этой весны посгребали листья и все. До сих пор не вывезли эту кучу. Сантехника, електрика вызываем сами за свой счет. Правда лампочку вкрутили на лестнице. Слесари запустили отопление и выключили его. Вои и весь объём работ. Квартир у нас 120. Я за трешку плачу 600 грн. Плитка на площадке вся отваливается , стекло треснуто и никто не реагирует.