Замрійлива• 24 апреля 2023

Купила парфум свекрусі. Продовження

Вирішила купити за 300 грн і 2000 в конверт) Рішення це приймав чоловік.
Здивована що пахнуть так само!
Не очікувала запах один в один
Але стійкість не не знаю, не пшикала
автор Замрійлива • 24 апреля 2023
Ответ дляДваДваВісім
А что такая мама была, что не заслужила нормальный парфюм?
Це нормальний парфюм. Для небагатих людей «нормальний» це не виключно ніша.

Чим це не нормальний?

vihola• 24 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
Звичайно. Допомагає батькам, лікує коли хворіють і тд
Все сам оплачує

Молодець
От я вам вірю, а на решту забийте.
Вони тупо вас тролять.
Випийте келих винця і поставте собі якесь приємне кіно.
Бо зараз вам зіпсують настрій на тиждень. Змішають з лайном, при тому, що самі свекрухам і 100 грн не дарували ніколи. Не те що 2000.
МеняАЖтрусит• 24 апреля 2023
Ответ для vihola
Автора тягають ще з попередньої теми.
Що зажала для свекрухи парфуми.
Видела. Прям все дарят свекрови парфюмы за 4000грн😂😂 При этом автор сама не миллионер.
Вся така шо куди там• 24 апреля 2023
Син жлоб
Невістка без смаку ((((
автор Замрійлива • 24 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
тепер як відреагує свекруха -чекаємо продовження )))
Сподобаються, 100%
Я вже знаю
Вони пахнуть так само)
Вся така шо куди там• 24 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
Все сам оплачує

Молодець
А в санаторій хоч раз відправляв чи на море ?

Вибачте
Але хизуватись тим
Що батьки хворіють
Якось не то пальто
автор Замрійлива • 24 апреля 2023
Ответ для vihola
От я вам вірю, а на решту забийте.
Вони тупо вас тролять.
Дякую)
Так і зроблю

Задолбулька• 24 апреля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Я не автор)
Дехто знає, комусь принципова різниця) усі ми різні ))
Я особисто в парфумах відрізнити не можу, тому і не бачу сенсу витрачатись на оригінал)
+100 різні.
Я, наприклад, можу вибратися на парфюм, який подобається. Але ось сумки, наприклад, купую аби які. Чи штани, кофти, футболки. А хтось принципово тільки брендові.
Щедрик ведрик• 24 апреля 2023
Ответ дляДваДваВісім
Прикольно. Вы бы согласились чтобы ваш муж, не миллионер, помогал свекрови материально и подарки дорогие дарил? Или это вы как мать сына мыслите?:)
Анонім Перший• 24 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
До курей буде пахтитися?
Моя бабуля выходила в огород только с накрашенными губами, вот если не накрасит, то не комфортно) даже на грядках. Что плохого, что женщина в селе хочет для себя хорошо выглядеть, пахнуть. И в тестере ничего плохого не вижу, так как это не единственный подарок.
Колгоспниця• 24 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива

Чим це не нормальний?
Так себе купите его) так нет же, вам оригинал подавай)
Ms. Похвала• 24 апреля 2023
Після вашої першої теми, я запитала чоловіка, чи подарував би він такі ж парфуми як у мене своїй матері, сказав що ні.
Кокосиха• 24 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Син жлоб
Невістка без смаку ((((
Ага ,надо сидеть на морковке месяц ,бо баба захотела духи за 6000 .
Советчица во всей красе.
Фея_3уровень• 24 апреля 2023
Гарний і досить щедрий подарунок. Правильне рішення. Якби ви подарували справжній парфум і свекруха взнала його вартість, її б Кіндратій обняв. Не слухайте тут місцевих багатійок.
Голена блондинка• 24 апреля 2023
Ответ дляДваДваВісім
А у всех есть деньги на ’нормлаьный’? Молекула вроде 7 тыс в брокарде стоит
Ирина-bbd0• 24 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Син жлоб
Невістка без смаку ((((
А что именно жлобского?
С выбором парфюма я тоже не оч согласна.но автор писала свекрови понравился
Кстати эта молекула моя любимая)))
Кокосиха• 24 апреля 2023
Ответ дляКолгоспниця
А ваше какое дело? Автор за ваши покупает?
Подмигашка• 24 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
Сподобаються, 100%
Я вже знаю
Вони пахнуть так само)
Ну от і добре.Теж вважаю.Що правильно зробили. Бо свекруха хоче одночасно дві речі- дорогий парюм, і щоб не стільки. скільки він коштує))
А скорорідку хай собі купляє на свй смак))
В мене свекруха правда. примхлива, все одно доколупатись може до пакування.наприклад
Тріль!• 24 апреля 2023
Не поняла чем плох подарок с суммой в конверте. Да автор немного пренебрежительно относится к свекрови, но сорри мы не знаем бюджета автора. Я тоже не дарю свекрови подарки по 5-10 тыс, просто потому что тоже жить хочу а не жертвовать последним. Бюджет на подарки до 3 тыс обычно. Они нам тысячу. Уверена, отписавшиеся тут просто фукают на бублику а дарят хлам

Вся така шо куди там• 24 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А что именно жлобского?
Кстати эта молекула моя любимая)))
Я молекулу також люблю
Всю
Оригінал
Жлоб - бо цей тестер на оптовому в ямі 50 грн вартує
Кокосиха• 24 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Да это мамаши сыначек кое что на немецкий крест рвут. ставят себя на место свекровки.
Тріль!• 24 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Тем более сейчас, война и зп не у всех дотягивают. Я раньше могла купит Шанель, сейчас обходусь Зарой и не фукаю. И свекровь тоже.
vihola• 24 апреля 2023
Ответ дляТріль!
«Фукають на бубліку» можна в копілку ніків забрати)
автор Замрійлива • 24 апреля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Та 1000%
Ще би і мені перепало, чому я такі дорогі купила (хоч і пару мл)
Тріль!• 24 апреля 2023
Ответ для vihola
Беріть, мені не шкода)
Завжди недо...• 24 апреля 2023
Ответ дляКолгоспниця
Понятно, бедная женщина будет вонять этим хламом. А как же сковородка и кроссовки? Не хватило бюджета? Вы пришли во второй раз позориться?
Чего это она бедная?
Ирина-bbd0• 24 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Я молекулу також люблю
Всю
Оригінал
Так если идентичен аромат? Сегодня прямо все в состоянии дарить дорогие подарки? Еще и свекровям?))
Не смешите! Нормальный подарок
ДваДваВісім• 24 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Колгоспниця• 24 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Не смешите! Нормальный подарок
Вонючка , а не подарок
Заюшка_хозяюшка• 24 апреля 2023
Ответ для vihola
А я зразу в не зрозуміла. Думала може то якийсь парфуми новий Бубліка