Точу ляси• 24 апреля 2023

Догляд за обличчям. Що обрати?

Дівчатка, підбираю мамі доглядову косметику. Вік 46 років. Раніше вона користувалась недорогим масмаркетом типу Лореаль. Хочу на день народження подарувати їй щось більш якісне, бо сама вона точно собі таке не купить. Обираю між цими марками: Sesderma, Renew і Holy Land. Проголосуйте, будь ласка, на чому б ви зупинили свій вибір. Дякую, всім за відповіді.
Результат:
вже голосів: 50
19 (38%) Sesderma
18 (36%) Подивитись результат
6 (12%) Жодна не варта уваги
5 (10%) Holy Land
2 (4%) Renew
графиняВишенка• 24 апреля 2023
Ренью або ХЛ

Аннуитет• 24 апреля 2023
Запишіть маму до косметолога, нехай підбере спеціаліст по потребах шкіри.
Ло Шарик• 24 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ренью або ХЛ
Холі легд? Хороша косметмка?
автор Точу ляси • 24 апреля 2023
Ответ дляАннуитет
Нажаль не вийде, не піде вона до косметолога. Вже пропонувала їй. Мама все життя в селі прожила, хоч і працює в місті. Вважає, що то лишні трати грошей. Тому хочу купити їй косметику, щоб вона навіть не знала її вартості. Ну така в мене мама. Вона краще відкладе сотню доларів для онуків, ніж потратить їх на себе.
Золота орда• 24 апреля 2023
Посмотрите анна логор или пеларт это профка из не дорогих, мастелли выше по цене, составы в них стоящие результат на лице😁, но применять надо постоянно, вариант сегодня- завтра- пока банка закончилась, потом ничем… то лучше и не начинать, так как на хорошем уходе кожа чуть улучшится и привыкнет мама себя видеть лучше но бросив все вернется на круги своя и скажет стало хуже чем было
графиняВишенка• 24 апреля 2023
Мені майже 44 . Зараз в мене ренью. Сесдерма мені не підходить зовсім.
графиняВишенка• 24 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Холі легд? Хороша косметмка?
Ренью мені більше заходить

Аннуитет• 24 апреля 2023
Ответ дляТочу ляси
Одноразова покупка, результату не дасть. Але справа ваша. Мені так сестра з Італії креми передає по 100 євро, я тіло мажу, а вона далі вперто передає).
Ло Шарик• 24 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ренью мені більше заходить
Дякую
Гуру троллинга• 24 апреля 2023
З сесдерми візміть їй сироватку сесджен32. BTSES, сироватку з феруловою кислотою(там є і вітС.
Я такого ж віку.
Кремом може любим закривати через 20 хв
БЦАшка• 24 апреля 2023
Filorga попробуйте
yest_mysl• 24 апреля 2023
Холи ленд 💯
Мармедадка- шоколадка• 27 апреля 2023
Ответ дляАннуитет
А чого не обличче?