Писяють окропом від вигляду українських військових. зараз вважають їх найсексуальнійшими чоловіками у Світі!
Вельми шановна• 24 апреля 2023
Я і сама підписана на багато акаунтів військових, крім донатів, ще любуюсь😍
Гомосноб• 24 апреля 2023
Ну в них теж не самі погані чоловіки. А фантазують на наших зараз всі жінки світу)
Все буде Україна• 24 апреля 2023
Ну а че, правда все красавчики у нас . И нашим женщинам их мужчины нравятся, так шо норм.
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Італійці такі смаколики
Зовнішність шикарна

ДинамоКит• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Я кстати тоже не от одного человека слышала, что итальянкам осточертел мужской метросексуализм (а итальянцы очень повернуты на своей внешности) и им брутальных и грязных подавай. Скандинавы там в особом почете.
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
А разве итальянцы все метросексуалы?
Прям все брови высчипыывают ?
Гомосноб• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ні разу такого не чула, кому це може не сподобатись лощений чоловік. Вони тут всі при ділі) вільних нема, так шо нагло брешуть що гарні італійці їм набридли
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
різні є, але так
Дуже багато в них чоловіків - як з обкладинки. Я саме про обличчя і стиль в одязі)
Чорні брови, карі очі, ніс горбинкою

ДинамоКит• 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
А разве итальянцы все метросексуалы?
Прям все брови высчипыывают ?
Не все, но большинство. И вместо мужских дел и восхищения женской красотой сами крутятся у зеркала и скупают шмотки с парфмами.
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
В Италии разных полно. Как и везде, есть обычные мужчины, есть состоятельные и ухаживающие за собой.
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Ага, вонючих і грязних подавай…

ДинамоКит• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Я лично лощеных терпеть не могу. Не гомофобка ни разу, но красивой в паре лучше буду я. Даже тот Морроне нашумевший крассавчик - ну такой пустой и не интригующий.
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
По мне, так наоборот, восхищение женщиной прежде всего. Наши за этим как раз и ездили раньше)
Гомосноб• 24 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Я не люблю метросексуалов)
Ви знате я живу в Венеції зараз, то от дійсно багато гарних чоловіків, різного віку. У нас дуже красиві чоловіки, але коли молоді, рідко коли в 40 це красень, а тут наче всі такі.