ішо• 24 апреля 2023

Італійські жінки (ну принаймні я це точно знаю)

Писяють окропом від вигляду українських військових. зараз вважають їх найсексуальнійшими чоловіками у Світі!
Садоводница• 24 апреля 2023
Вы в Италии сейчас?

Звожу з розуму• 24 апреля 2023
І?
Тектологиня 80lv• 24 апреля 2023
Пісяти окропом неможливо.
автор ішо • 24 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Вы в Италии сейчас?
дуже давно
Надежда наш компас• 24 апреля 2023
Прикольно)
Борець за гаманець• 24 апреля 2023
Думаю, не тільки італійські.
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
дуже давно
Какой регион?
ПоЗиТиВнАя• 24 апреля 2023
А в яких боях вони з ними зустрічались?
автор ішо • 24 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Какой регион?
рим

Вельми шановна• 24 апреля 2023
Я і сама підписана на багато акаунтів військових, крім донатів, ще любуюсь😍
автор ішо • 24 апреля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А в яких боях вони з ними зустрічались?
це майбутні протиборства
Гомосноб• 24 апреля 2023
Ну в них теж не самі погані чоловіки. А фантазують на наших зараз всі жінки світу)
Все буде Україна• 24 апреля 2023
Ну а че, правда все красавчики у нас . И нашим женщинам их мужчины нравятся, так шо норм.
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Італійці такі смаколики
Зовнішність шикарна
ДинамоКит• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Я кстати тоже не от одного человека слышала, что итальянкам осточертел мужской метросексуализм (а итальянцы очень повернуты на своей внешности) и им брутальных и грязных подавай. Скандинавы там в особом почете.
автор ішо • 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Італійці такі смаколики
Зовнішність шикарна
різні є, але так
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
А разве итальянцы все метросексуалы?
Прям все брови высчипыывают ?
автор ішо • 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
А разве итальянцы все метросексуалы?
Прям все брови высчипыывают ?
далеко не всі
Гомосноб• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ні разу такого не чула, кому це може не сподобатись лощений чоловік. Вони тут всі при ділі) вільних нема, так шо нагло брешуть що гарні італійці їм набридли

КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
різні є, але так
Дуже багато в них чоловіків - як з обкладинки. Я саме про обличчя і стиль в одязі)
Чорні брови, карі очі, ніс горбинкою
ДинамоКит• 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
А разве итальянцы все метросексуалы?
Прям все брови высчипыывают ?
Не все, но большинство. И вместо мужских дел и восхищения женской красотой сами крутятся у зеркала и скупают шмотки с парфмами.
Миззери• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Я не люблю метросексуалов)
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
В Италии разных полно. Как и везде, есть обычные мужчины, есть состоятельные и ухаживающие за собой.
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Ага, вонючих і грязних подавай…
Миззери• 24 апреля 2023
У нас голубоглазые , у темноглазых это слабость , с ума сходят по светлым глазами и волосам
ДинамоКит• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Я лично лощеных терпеть не могу. Не гомофобка ни разу, но красивой в паре лучше буду я. Даже тот Морроне нашумевший крассавчик - ну такой пустой и не интригующий.
Миззери• 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Ага, вонючих і грязних подавай…
Зачем крайности ? Обычных
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
По мне, так наоборот, восхищение женщиной прежде всего. Наши за этим как раз и ездили раньше)
автор ішо • 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Чорні брови, карі очі, ніс горбинкою
ну це змалечку, причому і дівчата.
є багато дуже різних. блондинів з блакитними очами теж вистачає, навіть на півдні
Гомосноб• 24 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Я не люблю метросексуалов)
Ви знате я живу в Венеції зараз, то от дійсно багато гарних чоловіків, різного віку. У нас дуже красиві чоловіки, але коли молоді, рідко коли в 40 це красень, а тут наче всі такі.