40ка• 25 апреля 2023

Як ви привчаєте дітей дбати про маму?

Продовжуючи вчорашню тему.
Так, дітям потрібна здорова мама ну і не тільки мама і не тільки дітям, як писали в коментарях.
Ви привчаєте дітей, що мама втомилася, зроби мамі чай, каву, менше галасуй, бо в мами голова болить і таке інше?
Результат:
вже голосів: 89
32 (35.96%) Іноді кажу таке
27 (30.34%) Так
12 (13.48%) Мені б себе привчити..
10 (11.24%) Свій варіант
8 (8.99%) Мої ще малі
ішо• 25 апреля 2023
сходи за маму на роботу, віддай їй усі гроші

CatyK• 25 апреля 2023
так, діти з маленького знають, что мама не коняка, їй теж буває погано, сумно і їй потрібна допомога.
автор 40ка • 25 апреля 2023
Ответ дляішо
О, це було б ідеально
mammyanny• 25 апреля 2023
Дбають про дітей. А маму достатньо поважати і допомогати по можливостям.
автор 40ка • 25 апреля 2023
Ответ дляCatyK
Скільки у вас їх?
автор 40ка • 25 апреля 2023
Ответ дляmammyanny
Якщо маєте на увазі малих, то я з вами згідна.
Ну а якщо діти уже на рівні підлітків, вони ж можуть дбати про маму?
CatyK• 25 апреля 2023
Ответ для40ка
Скільки у вас їх?
двоє

CatyK• 25 апреля 2023
Ответ дляmammyanny
ну чому. Дбають про того, кому ось зараз потрібна твоя турбота
Valechka-mk• 25 апреля 2023
Что значит приучаете? Типа голова не болит, но врать, чтобы училась?
Бред какой-то.
Голова болит - говорю об этом.
Ощущение, что зверушка дрессируете.
ДевочкаКрасавица• 25 апреля 2023
Приучаю. С утра каждый день делают мне кофе в постель, часть уборки на них
dajkiri-irina• 25 апреля 2023
Ответ для40ка
Наверное,это прививается не в подростковом возрасте,а намного раньше. Тогда уже поздно.
vihola• 25 апреля 2023
Ответ дляValechka-mk
Бред какой-то.
Голова болит - говорю об этом.
Ощущение, что зверушка дрессируете.
Мабуть, мається на увазі змалечку прищеплювати, що не тільки батьки піклуються про дітей, а й діти про батьків.
Николь1986• 25 апреля 2023
Я бы два варианта выбрала: иногда говорю такое и мне бы себя приучить.
BigSize_• 25 апреля 2023
Специально не приучаю. Просто в семье так принято. Если кто-то плохо себя чувствует, то другие о нем заботятся.
Madame S• 25 апреля 2023
Автор, а у Вас, вообще, есть дети, семья?)
Fotografkiev• 25 апреля 2023
Виганяю усіх з кухні і сама роблю собі каву чай
І вдень якщо сплю, всі повинні поводити себе тихо, хоча не завжди це вдається, як ніяк троє дітей
Sielo• 25 апреля 2023
В мене діти мега ліниві, в нормальних умовах нічого робити не хочуть. Але якщо я хворію, то чай і їжу готують, мені носять, прибирають, ходять в магазин. Тобто якщо я не можу свою функцію виконувати, то вони допомагають, в звичайних умовах не хочуть(
автор 40ка • 25 апреля 2023
Ответ дляSielo
Ну хоч так, все ж трошки совість мають
Valechka-mk• 25 апреля 2023
Ответ для vihola
Зачем? Ребёнок не должен брать на себя задачи взрослого. Заботиться это задача родителя. Иначе это уже не здоровая ситуация, когда ребёнок заботиться о родителе.
Быть внимательным к другому это важно. Но это не приучается, это показывается в семье между мужем и женой, между родителем и ребенком. И ребёнок это впитывает как норму.
Ребёнок не собака, его не дрессируют.

vihola• 25 апреля 2023
Ответ дляValechka-mk
Ребёнок не собака, его не дрессируют.
Автору можете це написати.