Жена_КотораяСтена• Изменено 25 апреля 2023
Чоловік позичив гроші. Неприємно.
Домовлялися з чоловіком не позичати гроші, бо було неприємні інциденти. Дзвонить мені і питає, я позичу гроші називає суму і терміни (позичальник поруч сидить, я його чую). Тотбо перекладає відповідальність на мене. Я розсердилася і кажу - розбирайся сам. Приходить додому і каже позичив (називає суму більшу і на більший термін ніж казав по телефону). Каже, друг гарний він точно віддасть. Так, людина непогана, але в країні війна. Що буде завтра ніхто не знає. Сума не така і велика (до 1000 у.е.), але для нас суттєва, особливо зараз. І от як до нього донести щоб не позичав? І було не віддавали або віддавали з трудом. І не доходить.
Обстановщица• 25 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Він не може, розумієте? Це може бути травма - комплекс неповноцінності (тут безліч причин) і як наслідок нестримне бажання бути хорошим для інших. Тільки розмовляти і разом вирішувати, як і що робити далі щоб подібного не було.
Не розумію. Не може відмовити, то хай каже, що лишніх грошей в нього нема. З радістю б поміг, але ’жінка всьо потратила’
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
А скільки можна розмовляти? Останній раз борг не повернули. Хороший друг. Тоді ми домовились не позичати більше.
Кудлата хмаринка• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
дякую. Я засмучена - словами не передати. По перше домовлялися. По друге набрехав мені за одну суму а позичив більше. По третє знав, що посваримося і все одно позичив. Я фігію просто.
Тема мабуть просто пожалітися. Я розумію, що дівчата мені тут можуть тільки поспівчувати. Але хочзаспокоюся може трохи.
Може я вас трохи заспокою. Чоловік також недавно позичив суму аналогічну вашій. Поговорив зі мною, але у мене якось не прийнято забороняти щось, що стосується грошей. Тому моя відповідь була як ваша - розбирайся сам, але я б поставилась з обережністю, бо це зовсім чужа для нас людина. Віддали в термін, все ок. Тому нехай і у вас все закінчиться добре.
Пасти Ла• 25 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Кто вам запрещал четко по телефону произнести НЕТ
Теж цікаво, чоловік хотів перекласти відповідальність на автора, вона переклала на нього, а тепер ображається, що він вирішив так як вирішив. Дивна сімейка.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую. Скоріше за все так і буде, але я тепер впевнилася, що це не останній раз. Ну буду виховувати, що поробиш.
МинерАлочка• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну цей іноді виручав але по дрібницях. Ну мій теж його виручав (не позичанням). Людина дійсно непогана. Я його добре знаю. Якби не питання війни - то я б так не засмучувалась. Але в країні війна. Що буде завтра -ніхто не знає.
Напишите список потребностей семьи в ближайшее время, типа: стиральная машинка, ремонт авто, косметический ремонт в доме, новый ортопедический матрас, новый смартфон, отдых летом на море, кружки детей, покупки, ...
и покажите его мужу, пусть вам обеспечит или одолжит на это деньги у друзей
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляПасти Ла
Я б сказала, що я не прийняла перекладання відповідвльності. Я йому сказала - вирішуй сам. Він вирішив. Але я не згодна з цим рішенням. І він знав, що яйому влаштую скандал.
Дикая Роза• 25 апреля 2023
Авторко, от дивіться, в моєму житті трошки більше місяця назад з´явилася двоюрідна сестра з якою я не спілкувалася більше 35 років. Наче забезпечена жінка: машина, гарна квартира в Києві ,маркетолог і т.д. За місяць вона лишає роботу і починає волонтерити ( Київ-Коломия-Дніпро-Краматорськ, плани в Бахмут, але не факт), для цього купує бус, для покупки буса 210 тис грн, обзвонює всіх, і мені телефонує в суботу, щоб позичити гривні. Каже, що їй виплатили з.платню в доларах, а їй треба гривні, в погеділок зніме готівку. Ну я сказала , що позичити можу лиш 10 тис грн, в мене спільний з чоловіком бюджет і то треба просити чоловіка, щоб зняв обмеження. Вона все зрозуміла, купила буса без моєї фін.допомоги, написала, що ще 80 тис винна. Ну малознайомій жінці,хоч вона і є двоюрідною сестрою, я позичити не можу багато, якби 1-2 тис позичила і вона мені акуратно їх віддала,то може наст сумми були б більші., але їй треба адреналін, їй треба бус, їй треба волонтерити, я тут до чого?
Дикая Роза• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну і що Ви добилися, тим що вінисамостійно прийняв рішення.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
І я ні до чого до комплексів чоловіка і його стосунків з друзями. Але мене втягли і тепер я почуваю себе винною, що не сказал ’ні’.
Дикая Роза• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так і є.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
Питання в тому чого добився він. Якщо друг не віддасть ці гроші - йому буде взагалі капець.
Сама собі лікар• 25 апреля 2023
Треба було відповісти: ми ж з тобою домовлялися , пам´ятаєш?. То і є моя відповідь. А так ви самі йому дозволили так би мовити. Надіюсь все той друг швидко поверне. А на чоловіка ображатися не має сенсу вже. Ну такий він. Мій такий самий. Останнє з себе знімить, щоб комусь віддати. Буде допомагати ремонти робити за дармо. Я тільки кажу : потім мені не ний. Хоча останнім часом, правду кажучи, менш в то всьо впрягається. Вже може сказати - не можу. Але до того він сам дійшов.
Пасти Ла• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви переклали рішення на нього, він прийняв, так як порахував потрібним. Якщо ви не хотіли такого рішення, потрібно було його озвучити, а не псіхувати, тепер ви бачите, до яких насліднків це може призвести.
Кудлата хмаринка• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
На який термін позичив?
Кудлата хмаринка• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ого, ви сувора дружина)
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
На який термін позичив?
До півроку.
Дикая Роза• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Та переживе
він той капець.
В мене свого часу чоловікові не віддали більшу сумму, він все чекав і надіявся, нічого маємо що маємо. Лиш війна мого чоловіка зробила більш обережним до грошей, бо дохід впав з 120 тис/міс до 30 тис.
він той капець. В мене свого часу чоловікові не віддали більшу сумму, він все чекав і надіявся, нічого маємо що маємо. Лиш війна мого чоловіка зробила більш обережним до грошей, бо дохід впав з 120 тис/міс до 30 тис.
Глубоководная селедка• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ціною подружнього життя. Сумно
А вы уже на семейной жизни крест поставили?
В браке всякое ведь может быть. И это еще не самое худшее.
Вот это вот ’ставить друзей выше семьи’ распостраненное явление у незрелых личностей.
Любите его, развивайте, обьясняйте.
Пасти Ла• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну який капець, будете мозок виносити, це тільки погіршить відносини у сім´ї і може призвести до розлучення, але гроші вам від цього ніхто не поверне, якщо не захоче.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Ого, ви сувора дружина)
Вам смішно, а я засмучена страшенно. Не знаю що буде. Зараз готова і до розлученняя, бо він поставив сім’ю на друге місце. В черговий раз.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
Та переживе
він той капець.
Я вмію капці робити

Дикая Роза• 25 апреля 2023
Ответ дляПасти Ла
Я ж про то. Лиш собі псувати нерви. Це і є капець
Дикая Роза• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я вмію капці робити

Ну і потім через це страждати? Знаю , плавали, мого лиш війна поставила на місце. Робити капці не допомагало.
Обстановщица• 25 апреля 2023
Ответ дляПасти Ла
То автор озвучила уже давно. Він же автору не дитина, щоб дозволи давати. І автор правильно каже, в її чоловіка сім´я далеко не на першому місці, а десь там після всіх друзів і знайомих, і саме це є проблемою.
Дикая Роза• 25 апреля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Любите его, развивайте, обьясняйте.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляПасти Ла
Справа не ві грошах, а в тому що чоловік ставить сім’ю на друге місце. Йому легше посваритися зі мною, чим відмовити другові. Оце мені болить.
Глубоководная селедка• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Як це ’я ні до чого до комплексів чоловіка’?
Його комплекси керують його поведінкою, а остання впливає на спільний побут.
Жена_КотораяСтена
• 25 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
Але і жити я так не можу. Постійно на другому місці.