ХвостПистолетом• 25 апреля 2023

Може є в когось вже зарєстрований непотрібний гугл мапс акаунт?

Дівчата, може в когось є зареєстрована та підтверджена точка на Гугл картах, що не використовується вами - запропонуйте нам будь ласка, якщо вам не потрібно.
Бо під час ВС не реєструють нові, а нам дуже потрібно для бізнесу вже зараз.
Не безкоштовно звісно.

Якщо маєте поради де ще таке пошукати - буду вдячна.
Леді_в_пледі• 25 апреля 2023
вам підійде будь яка точка у будь якому місці?

автор ХвостПистолетом • 25 апреля 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Так, бо адресу, назву і так інще змінити можна.
Бажано щб відгуків не було, але розглянемо усі варіанти.
ВЫВсеВрете• 25 апреля 2023
Почекайте трохи
https://ain.ua/2023/04/11/google-maps-znov-mozhna-...
краще зарегати свій новий акк, з нуля, чим купити.
бо зміна назви, адреси, контактних даних - занадтно приверне увагу гугла і вони можуть просити підтвердження.
щоб ви розуміли, в мене було більше 250 локацій на гуглі, деякі доводилось підтверджувати відео дзвінками, а ми не купували профілі і деякі зміни були дууууже незначні, але гугл любить ви*бнутися
автор ХвостПистолетом • 25 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Почекайте трохи
Ми чекаємо вже майже рік.

І невідомо коли то все повернуть.

Будемо умовлятися з людьми про можливість підтверджень, що робити?