40ка• 25 апреля 2023

Від кого народжувати? Нагнєтаю...

Перед цим ми писали все про здоров*я мами, давайте про тата.
По телевізору нам цього прямо не кажуть, втрати таємна таємниця, ага, але всі ми розуміємо, бачимо, що чоловіків в Україні стає менше.
Якщо не загинув, то без ноги чи руки, якщо кінцівки на місті, то психіка в хлам, а скільки на одного мобілізованого втікачів за кордон...
Враховуючи, що йде 10ий рік війни...
Ще забули втрати серед цивільних чоловіків внаслідок обстрілів цивільних об*єктів.
Може, нагнєтаю, але від кого дівчатам народжувати?
Претендентів стало набагато менше та й з тих, що лишилися, не кожен підходить
Результат:
вже голосів: 254
134 (52.76%) Все нормально буде
59 (23.23%) За кордон їхати
23 (9.06%) Від інопланетян
18 (7.09%) Будуть одна в одної відбивати
9 (3.54%) Від любого друга
6 (2.36%) Банк сперми
5 (1.97%) З курортів привезуть дітей
Нісенітниця• 25 апреля 2023
Ответ дляАнатолій Кв
Ви плутаєте громадянство і етнічну приналежність. Можна відкрити кордони і дати українське громадянство африканцям. Але від того їх діти не стануть носіями генів які поширені на території України
Многие европейские страны так и делают для укрепления своего генофонда и омоложения населения. В том числе и сейчас за счет украинцев.

Spicy -02f0• 25 апреля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Гени? Ви серйозно? На території України поширені гени: росіян, білорусів, євреєв, поляків, німців, татар, трішки румунів, гагаузів і молдаван. Всі ці люди, які народилися в Україні, відчувають себе українцем, мають українське громадянство, люблять Україну вони чимось гірші за ’чисто українських українців’? Хай бог милує. Добре хоч ще череп вимірювати не треба штангенциркулем.
Не в генах дело, просто вы уверены, что они поедут и будут жить в Украину с условной Польши?
Alve• 25 апреля 2023
Ответ дляkanni
Очень немногие. И чаще это называется «уже не хочу» (поскольку в свое время не получилось).
Чаще это осознание , что ребенок это дорого, энергозатратно, а маминарадость вырастает крайне редко
Perfect_Day• 25 апреля 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Ні. Але ж це не тому, що тут ’донорів сперми’ мало чи не знайдуть наречену з ’правильною генетикою’ для сина (яка єресь, аж гидко). Поки в Україні не вирівняється економіка, то тут хоч на кожному перехресті неонатальний центр постав, нічого це не дасть.
мульти1• 25 апреля 2023
дівчатка, от захожу в зал, кафе, кіно, парк, просто по вулиці іду, ну просто купа чоловіків призивного віку.... тільки я це бачу?
Spicy -02f0• 25 апреля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Я выше про гражданство писала, дети рождение с иностранцами, это в большинстве случае иностранцы. Это на демографию в Украине не повлияет
kanni• 25 апреля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Греки ще - на півдні. Мій дід чистокровний грек.
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
1-после войны -всех на выход попросят.домой.2-я не знаю ни одного человека,который выехал,только 1 семья и то на зароботки,потому что достраиваются.3-прошел весь Афган мой дядя,так он спокойнее меня),с нуля раскрутился и стал солидным меном в городе)4-дед прошел всю войну и вернулся без ноги.отлично сделал еще сына-папу моего и дочь
Анатолій Кв• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
1. Не попросять. Якусь частину маргіналів - так. Але тих хто вже частково асимілювався, влаштувався на роботу, діти в школу пішли і т.д. - залишать. Для старіючої Європи це вигідно

kanni• 25 апреля 2023
Ответ длямульти1
Странный вопрос. До войны в Украине было примерно 12 миллионов мужчин от 18 до 60. Мобилизировано было примерно 700 тысяч. Конечно, мужчины призывного возраста есть на улицах. А не должно быть???
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ дляАнатолій Кв
там для своих работы нет.а туалеты мыть да на стройках горбатится не каждый сможет .да и жилье купить .легализоваться.
Анатолій Кв• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Є там робота. Так, важка, але не гірше ніж у нас
А у нас житло купити вони зможуть? Ви бачили ціни і зарплати?)
А тепер уявіть що після війни демобілізується до мільйона чоловіків. Де вони будуть працювати?
Spicy -02f0• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Разная работа есть
alisa0612• 25 апреля 2023
у меня девочки уехали и возвращаться не планируют
Анатолій Кв• 25 апреля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Так, гени. Мова. Культура. У діточки народженої від американця уже тільки половина генів буде українських. Піде вона в американську (англомовну) школу, буде мати англомовних друзів, буде переймати їхню культуру і стиль життя. То яка вона буде українка?
Perfect_Day• 25 апреля 2023
Ответ дляАнатолій Кв
Якщо народити дитину від українця і відправити її в американську школу, то навіть хай ця дитина буде 100% по генам українська, культурно буде американцем. А можна народити дитину від людини з іншого кінця світу і виростити українцем. Чи вам Паша Лі поганий українець? Масі Найєм поганий українець? Та вже набагато кращі, ніж Ані Лорак і вся та кодла. Гени і культура - ви їх в одне якось змішали.
freaz• 25 апреля 2023
Ответ дляПанВиктория
Цю новину я також бачила в ТГ каналах... Може це трошки врятує ситуацію. 🤔 або я щось не правильно зрозуміла 🤔
среди моих подруг нет ни одной которая хочет рожать без мужа и воспитывать одна
Подрысь• 25 апреля 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
от многодетных папаш будете рожать, пусть отрабатывают свои прятки под юбками, раз закон их так оберегает, пусть повышают демографию.
вам лично что-то многодетный мужик сделал? в каждой теме это лепите
Алекс-1022• 25 апреля 2023
Мда…. Вам не пофиг?

Анатолій Кв• 25 апреля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Ніхто в здоровому глузді не буде давати дитині українське громадянство, якщо батько буде іноземець і житимуть всією сім´єю теж закордоном. Теоретично, можна виховати українцем і корейця з афганцем, але як ви їх затягнете в Україну жити?

А народжена дитина від українців все одно буде знати українську мову, і частину культури все одно перенесе із собою, де б вона не жила потім
Миззери• 25 апреля 2023
Женщин больше выехало чем мужчин погибло, вы реально нагнетаете
Mussja• 25 апреля 2023
Я боюсь іншого. До війни наші жінки вже почали трохи себе цінувати, не терпіти чоловікам багато, почало відходити оте ’ лиш би штани в хаті були’ . Боюсь, що через нехватку чоловіків знов почнуться оті штани в хаті, а чоловіки відчуваючи, що жінок більше і на них є попит, розслаблять булки, почнуть менше догоджати жінкам і т.д.
Миззери• 25 апреля 2023
Ответ для40ка
У них часто уже є діти, тому й поїхали, щоб дітей вивезти
Звичайно, серед них і бездітні теж бувають
Ну, они выехали с мужьями в проценте каком-то развелись вот и подберете селе какого-то алиментщика
Миззери• 25 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
А ще скільки вивезли хлопців підліткового віку... зо страху, що війна на довго.
Вот это самая большая потеря конечно , без пяти минут специалисты и вряд ли вернутся
Contento• 25 апреля 2023
Я не вижу никакого недостатка мужчин. С начала войны за границу выехали около 10 млн. человек и большинство из них женщины с детьми. И многие постараются там остаться. Так что у оставшихся женщин точно будет выбор мужчин.
mar minor• 25 апреля 2023
Ответ дляAlve
Так может они как бабочки и с достатком потому, что нет детей?
П.сы: а дети прям всех и всегда делают счастливыми?
Не потому что нет детей .
Не знаю , каждому свое .
Я безразлично отношусь к чужим решениям и семьям .
ПанВиктория• 25 апреля 2023
Ответ дляfreaz
Ну в мене інша думка. Це ж таке, в кожного своє в голові стосовно цього. 😌
Colombina.• 25 апреля 2023
Ответ дляsashakaua
После второй мировой же выжили? И был потом бейбибум, не сразу, конечно. Ну, да, если б у меня была дочка, направляла б на иностранцев. Ждать бейбибума не всем можно... Возраст пройдёт
Эм, а вы готовы, чтобы ваша дочка участвовала в этом бебибуме и родила 3+ детей? В современных реалиях, экономикой и уровнем жизни, мало кто захочет рожать больше 2-х, хорошо если одного - никаким бебибумом и не пахнет.
Я имею в виду, даже после войны.
В СССР рожали не от хорошей жизни по неско детей
freaz• 25 апреля 2023
Ответ дляПанВиктория
я и сама не захотела бы рожать ребёнка без отца. у ребёнка должны быть и отец и мать ,полноценная семья. Изначально обрекать себя одной тянуть учёбу ,кружки,репетиторов для ребёнка, плюс работать надо. при этом болеть нельзя ни мне ни ребёнку. на работе часто больничные не возьмёшь. ради чего?? а жить когда?
Доходы упали а цены выросли. не верю в очередь у роддома одиноких мам!
расскажите ,интересно ваше мнение послушать
sashakaua• 25 апреля 2023
Ответ дляMalparida
Я имею в виду, даже после войны.
Нет, конечно. Зачем 3х. Хоть бы 1 был и счастье