Робот Вертер• 1 час назад
Як працюють школи в Одесі? Є офлайн хоч трохи?
Я не питаю які саме школи щоб не вирішили що кацапський бот. Чоловік знайшов роботу в Одесі, переїжджаємо із Сум наступного тижня, бо у нас зовсім нестерпно. Не пишіть будь ласка про небезпеку, у на все одно гірше. Школи у нас працювали в режимі онлайн , ходили 1 чи 2 рази на тиждень і навчались в підвалах. Буду шукати дитині нову школу в Одесі. Можна розраховувати на державну школу хоч з більш менш офлайн навчанням ? Бо 10 клас і хочеться хоч трохи якісного навчання.
ЭмчЭндЭм• 1 час назад
У знакомой в этом году дочь окончила школу - учились неделя через неделю, то так, то так
Робот Вертер
• 1 час назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну это ещё не самый плохой вариант. Интересно учеба тоже как у нас в подвалах или в классах и по тревоге в убежище
ЭмчЭндЭм• 1 час назад
Ответ дляРобот Вертер
в классах и по тревоге в подвал
Пишна молодиця• 57 минут назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
в классах и по тревоге в подвал
Сейчас тревога и сразу прилет, думаю с сентября будут учиться в подвалах либо дистанционно
Света С Приветом• 10 минут назад
Брат з сім´єю в Одесі. Останній рік зробили нарешті укриття на всіх, діти вчилися повністю офлайн. До того чергували через тиждень, бо не вистачало місця в укритті.