Весняний Марафон• 25 апреля 2023

Чи знаєте сім´ї, де колишні живуть під одним дахом?

Добрий день.
Так сталося, що любов пройшла, но відносини рівні з повагою один до одного.
Прийняли рішення як подружжя розлучитися, но заради дітей жити разом.
Будинок великий, місця загального користування (кухня, санвузол і кімнати відпочинку) окремі.
Нам по 45+, діти школярі. Нічого міняти ні чоловік, ні я не хочемо. Весь побут, зручності 10 років налаштовувалися і зараз просто лінь все починати знову.
Дівчата , якщо у Вас є такі сім´ї, розкажіть будь ласка.
Результат:
вже голосів: 32
18 (56.25%) Інше
5 (15.63%) Знаю, все ок у них
5 (15.63%) Знаю, все погано у них
4 (12.5%) Знаю сім´ї, що все ок і погано
Роза в вазі• 25 апреля 2023
не знаю таких.
а что вам в этом случае даст расторжение брака?

Невловимий Джо• 25 апреля 2023
Якщо ви друзі, то буде ок. Якщо ви вороги, то вам буде дуже тяжко
Трохи злякана• 25 апреля 2023
Моя такая семья) всё ок) но нужно изначально понимать, что всё может измениться, если один из партнеров найдет себе новую пару)
Парова Машина• 25 апреля 2023
А навіщо тоді вам розлучатись взагалі?
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
не знаю таких.
емоційний вклад.
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
скільки років вже так живете?
Трохи злякана• 25 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
скільки років вже так живете?
1,5 года всего)
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляThanks for all
А навіщо тоді вам розлучатись взагалі?
кожен сам по собі. я не готую, я не ходжу на його ’світські’ заходи, не проводжу час вечорами.
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
1,5 года всего)
скільки вам років?
яка причина розлучення?

Роза в вазі• 25 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
емоційний вклад.
как это эмоциональный?
он станет вам никто. де-юре.
а эмоционально он может уже давно никто.
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
как это эмоциональный?
он станет вам никто. де-юре.
Трохи злякана• 25 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
скільки вам років?
яка причина розлучення?
Нам близко к 40)
развод - потому что ’выросли’ из этих отношений, как муж и жена мы друг друга перестали устраивать. Но за 14 лет совместной жизни, уже есть полное взаимопонимание в ключевых вопросах, комфорт в быту и в обязанностях с детьми. Ну и плюс война наложилась, что тоже играет роль. Поэтому на сейчас так удобнее, дальше - жизнь покажет.
Бибер-анонимер• 25 апреля 2023
Т.е. каждый из вас может привести в дом свою новую вторую половину. И вы будете жить одной большой шведской семьёй?
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
звичайно ні. ми адекватні люди.
якщо хтось зустріне свою половинку, стане питання про роз´їзд.
Советничаю тут• 25 апреля 2023
А личную жизнь никто из вас больше не будет устраивать?
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
я ні. чоловік каже,що також ні.
Советничаю тут• 25 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
я ні. чоловік каже,що також ні.
Казати це одне, а по факту вам же не 90?
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
ніколи не пізно роз´їхатися,якщо хтось зустріне другу половинку
Советничаю тут• 25 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
То нащо тягнути?

Модератор-Наталі• 25 апреля 2023
Місця загального користування у кожного окремі? Ну тоді це не спільне проживання, а більше, як спарений будинок , можна жити, якщо стосунки хороші.
Бибер-анонимер• 25 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
звичайно ні. ми адекватні люди.
Со стороны это все очень странно. К примеру я познакомилась с вашим мужем, он уверяет, что разведен. Ну ок, я строю на него планы, влюбилась, прихожу к нему домой, а там вы. Как понять? Ах, ну да, вы же не готовите для него. Ясно-понятно. И все подруги на меня набросятся со словами, где были твои глаза, мозги, ты что только писькой, извините, думаешь? А я сижу сопли на рукав наматываю.
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
То нащо тягнути?
щоб не починати все з нуля. продаж будинку, покупка нових , починати знову ремонт. НУ І ЯК ДІТЕЙ ДІЛИТИ? Чоловік дуже задіяних в їх житті. Зранку я годую дітей, чоловік контролює одягання і везе в школу. Потім забирає зі школи і їдуть з синами на секції(чоловік також на секціях участвує) і додому. Я готую вечерю, одяг на завтра, проводжу вечірній досуг. Потім чоловік контролює домашні заняття, купання і відбій.
Розділити, це все звалити на одні плечі.
Zara Zara• 25 апреля 2023
Знаю дві рідні сестри спочатку чоловік був меншої сестри її чоловіком ,тепер він чоловік старшої сестри .
І ця компанія дуже весела і спілкуються між собою дуже добре. 😊 навіть здається якщо було б потрібно жити разом вони б жили добре всі разом

А вам нащо жити з чоловіком з яким ви кажете все ,а якщо він приведе собі якусь бабу і буде її всю ніч товкти в піхву ,у вас сердце не заболить м ?
Тому нехай йде своєю дорогою ,а ви своєю ,так буде краще
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляМодератор-Наталі
передпокій, вітальня, спортзал ,кінозал ,подвір´я загальні
База_птеродактилей• 25 апреля 2023
Знакомые старшее поколение так жили много лет, даже не в доме, в 4х комнатной квартире. Лет 10 точно жили так, потом он женился, переехал к жене жить, потом купили квартиру больше. На свою долю в первой квартире написал дарственную на одного из сыновей, у него их 3 от первого брака и девочка во втором браке. Старшие сыновья устроены давно, младшему квартира и девочке вторая квартира.
Но первая жена его так осуждала и обсуждала, когда он второй раз женился, как-будто он её бросил, но все знали, что живут они очень давно как соседи
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
додому вас точно ніхто не приведе,уже є така домовленість.
якщо чоловік познайомиться з дівчиною і вона йому сподобається він ініціює роз´їзд
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
були офіційно розлучені?
якщо ні, то так, він кинув.
автор Весняний Марафон • 25 апреля 2023
Ответ дляZara Zara

Zara Zara• 25 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Нічого собі який гарний чоловік ,а чого вам сеньорито не такий чоловік ?
Чи може ви не даєте йому прячите свою * ? Помиріться і не займайтеся хернею , скільки того життя
База_птеродактилей• 25 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
були офіційно розлучені?
якщо ні, то так, він кинув.
Разведены были очень давно и лет 10, кажется даже больше, жили, как в коммуналке: у каждого своя комната, свой холодильник, своя еда ну и тд.
Но он наверное их содержал с сыном, потому что она нигде не работала. Наверное урезал помощь, когда женился, и начала она грязь на него лить.