Сьогодні моя дитина вперше спробувала дитячу кашу через три місяці після початку прикорму) до цього я давала нормальні дорослі каші, але тепер бачу ввечері не надається молоком і через це спить погано. Давати на ніч нормальну кашу побоялася, подумала буде важко перетравити. Тепер думаю чи не відмовиться від нормальної каші після цього клейстера дитячого)
І ще питання за скільки до сну хто ту кашу дає?
Ермолайчик• 25 апреля 2023
Я з 8 місяців малих переводила на Nordik. Дитячими кашами взагалі не наїдалися
kseniaa323• 25 апреля 2023
Не відмовиться,моїй 1.1 ,тиждень як звернула гв,їсть досі і швидкорозчинні раз на день і звичайні
Ms_Sambukina• 25 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
А за скільки до сну давали кашу? У мене між останнім денним сном і нічним 2,5 години. Боюся чи не важко буде перетравити ту кашу до сну
Та чего оно будет важко, уж точно не важче чем детскую, это же просто каша.
І я поєдную. Чого дитині відмовлятися, я навпаки помітила, що їй цікавіше, коли різна їжа, різна консистенція.
Ближче до сну пропоную різну їжу - то плов, то кашу з фруктами, то щось типу пшона, тушкованого з овочами, то взагалі морозиво або там тефтельки з омлетом. Десь за години 2 до сну, іноді пізніше. але дитина ще на ГВ і засинає з грудьми.
Ермолайчик• 26 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я давала десь об 18. А перед сном приблизно о 21-21:30 була ще суміш до 1 року.