GirlSuper• 27 апреля 2023
У вас есть какие-то предчувствия когда закончится война ?и чем она закончится ?
Ответ дляPavelolka
Думаю будут еще небольшие перестрелки, которые сойдут на нет. Но чудится мне, что как только путлер сдохнет, так посыпется у них там все. И говорят недодго осталось.
Так может они клонов хуил@ наделали несколько человек
А он настоящий может и помер давно
Оксана-004e• 27 апреля 2023
Ответ дляGirlSuper
А он настоящий может и помер давно
Сто процентов наделали клонов
Mrs.Ochmonek• 27 апреля 2023
Закінчить нашою перемогою - з подальшим вступом в НАТО і відновленням ядерного статусу, і розвалом рф як було з союзом. Але не так швидко, як хотілось би.
lisenok_8282• 27 апреля 2023
не знаю, коли вона закінчиться. але нам тільки шо на роботу привезли партію чеських протигазів і провели навчання, як ними користуватися і що робити , коли ядерний вибух. також розповіли, шо є інформація, шо на кордоні рашисти зберігають найсильнішу речовину для хімічної атаки (vx називається). короче, все дуже весело.
dahashutka19• 27 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ми дуже раді
А звідки ви?
Ответ дляlisenok_8282
А я ось що про кордони читаю в групах їхніх.
П.с. Покажіть противогази, щоб знать, які купляти.
І що розказували, як вести себе при вибуху?
lisenok_8282• 27 апреля 2023
Ответ дляArgesha
я нічого не стверджую. я кажу шо було. прийшов працівник із Управління цивільного захисту, навчав нас користуватися новими протигазами. Потім сказав, шо є типу дані розвідки чи якось так, шо на кордоні рашисти зберігають таку речовину. шо про це свідчать їхні шифри в бесідах. бо ці хімічні речовини називаються не своїми назвами, а якимись там шифрами.
lisenok_8282• 27 апреля 2023
Ответ дляArgesha
з приводу шо робити - це дуже довго розповідати. там залежить від часу доби, бо речовини випадають в атмосферу вдень і вночі по різному. називав про стадії ядерного вибуху. про хімічні атаки і т.д., про зони ураження, про термін розпадання речовин, короче багато всього. а протигаз зараз покажу
Saintpaulia• 27 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Звідки ви?
dahashutka19• 27 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Хім речовини це ж не ядерка..Можливо шансів вижити буже більше)
Ответ дляlisenok_8282
Звідки Ви? Хоча б область яка?
lisenok_8282• 27 апреля 2023
Ответ дляSaintpaulia
Звідки ви?
яке це має значення? центральна Україна. працюю на держслужбі і щойно було навчання. протигази ось такі нам привезли. вони вважаються військовими, але спеціаліст пояснив, що в них найкращий захист від всіх типів отруєнь.
Svetyashik• 27 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Має значення. Біля яких кордонів? Може люди б теж деякі підготувалися.
Tory_Victory• 27 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Є різниця. Щоб люди могли розуміти в якій частині України це може статися
Не просто так вони прийшли з навчанням і протигазом
lisenok_8282• 27 апреля 2023
Ответ дляSvetyashik
я не з прикордонної області. я з Центральної України і не претендую на істину в цій інформації. я кажу те, що нам щойно розповідали на навчанні