Дружная семейка• 27 апреля 2023

Обувь для ходьбы пешком?

Посоветуйте, плыз, обувь для длительного хождения 5-10 км в день. Ношу ЭККО, удобно, все устраивает, но первые 4-5 км, затем начинает натирать между пальцами и печет ступня в районе пальцев.
На что обратить внимание при покупке? Обувь, которая идёт, как для города - это и подразумевает для ходьбы? Может кто подскажет конкретные модели. Спасибо.
Пік Антна• 27 апреля 2023
Послушаю)

Викликаю на дебати• 27 апреля 2023
Хорошие кроссовки с амортизацией.
КарамбОлька• 27 апреля 2023
Кроссовки скечерс
ЛюбимаЯНЬ• 27 апреля 2023
Будь-що з устілкою, що пристосовується до ноги. Але я би ще сходила до ортопеда у вашому випадку, бо якщо у вас так завжди, то, можливо, діло у стопі, а не у взутті. І тоді виходом могло б бути ортопедичне взуття за вашими параметрами.
Пік Антна• 27 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Кроссовки скечерс
Точно не
wladetta• 27 апреля 2023
Обратите внимание, что важно подобрать не только обувь, а и носки. По факту 5-10 км это не так и много. Для меня удобно ходить с лёгких кроссовках тканевых. Некоторые ходят в туристических ботинках, но мне жарко.
Тундиринда• 27 апреля 2023
Кросівки для бігу які я купую в зал завжди найзручніші. А тих що «для міста» довго ноги не витримують, теж дискомфорт з’являється
автор Дружная семейка • 27 апреля 2023
Ответ дляТундиринда
Пишут, что в обуви для бега лучше не ходить, т.к. там наклон идёт на носок.
Люблю порядок• 27 апреля 2023
Дуже зручні кросівки Ugg. Вдень в середньому 10км, маю кісточки на ногах. Після них ноги не болять, навіть, коли проходила в два рази більше)
Рібок теж гарні

Businka72• 27 апреля 2023
Как вариант померяйте обувь Caprice.
У меня кеды и кроссовки очень удобно для ходьбы.
КарамбОлька• 27 апреля 2023
Ответ дляПік Антна
Точно не
Ну вам не, мне класс
Тундиринда• 27 апреля 2023
Ответ дляДружная семейка
Так, деяки моделі бувають з явним нахилом на носок, але їх видно візуально і я такі не беру, бо декілька разів їх міряла - дуже незручні. Але більшість - доволі норм. Ще можна пошукати в розділі кросівки для тренувань
Люблю кетчуп• 27 апреля 2023
Гляньте трекінгові кросівки.
У туристичному магазині.
Фірму вже під свою ногу оберіть.
У мене нога широка, беру собі чоловічі моделі.
Я у таких кросівках спокійно проходжу 20 км. Це з тим, що маю 30 кг зайвих і стопа проблемна.
Ясно, що втомлюються ноги, але нічого не натираю.
Шкарпетки мають бути не слизькі (льон точно не треба брати).
автор Дружная семейка • 27 апреля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Гляньте трекінгові кросівки.
У туристичному магазині.
Фірму вже під свою ногу оберіть.
Дякую!
euhunter• 27 апреля 2023
Пораджу вам сходити в магазин туристичного взуття та підібрати з досвідченим консультантом. Фішек там багато, одна з - брати на 2(!) Розміри більші для активної ходьби. Це важлива умова, якої жінки страшенно лякаються, але хто займається хайкінгом та скандинавською ходьбою знають.
автор Дружная семейка • 27 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Ух ти! Дуже дякую за інформацію! Дійсно, не подумала, що треба більший розмір