Голова колгоспу• 27 апреля 2023
Альтернатива ботоксу
Дівчата, кому косметолог підібрав процедури - альтернативу ботоксу? Я колола два роки, ефект був чудовий, лоб ідеальний. Тепер є протипоказання. Різати чуба не пропонувати ))
Які дієві й безпечні процедури, щоб хоч трохи позбавитися зморшок? Дякую!
Повелитель бітка• 27 апреля 2023
мой - гуаша и ролик, без ежедневного массажа толку не будет ни от каких уходов
Голова колгоспу
• 27 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
Читала многим тейпы помогают.
Теж читала, але не пробувала ніколи ) Де їх беруть? Хоча мені здається, вони лише на початковій стадії працюють ))
Примарочка• 27 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Интернет, аптека. Смотрите тейпы для лица. И их нужно правильно клеить.
Мавка• 27 апреля 2023
Мне косметолог советовала как альтернативу биовитаризацию сделать, сказала что себе ботокс не колет а делает эту процедуру
Голова колгоспу
• 27 апреля 2023
Ответ дляМавка
Дякую! Почитала - теж не можна мені ((
Голова колгоспу
• 27 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
Та отож) Треба вміти
Мавка• 27 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Дякую! Почитала - теж не можна мені ((
А які у вас противнопоказання, бо в мене так голова тріщить після того ботоксу, та і діє останнім часом він меньше ніж пів року
Голова колгоспу
• 27 апреля 2023
Ответ дляМавка
Онкологія в анамнезі (( Біоревіталізацію мені теж не можна
бифидобактерияЖоржик• 27 апреля 2023
Мені 34 і я поки що не колю ботокс . На разі прохожу курс масажів для обличчя - косметолог сказала мені достатньо 8. Я дуже задоволена! Колеги в захваті від моєї шкіри, засипали компліментами (дівчата)
Голова колгоспу
• 27 апреля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ви ще молода )
Мавка• 27 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Тримайтеся
Ботокс то не головне
Будьте здорові!
Ботокс то не головне
Будьте здорові!
Голова колгоспу
• 27 апреля 2023
Ответ дляМавка
Тримайтеся
Ботокс то не головне
Будьте здорові!
Ботокс то не головне
Будьте здорові!
Дякую! 🌷🌷🌷
Голова колгоспу
• 27 апреля 2023
Ответ дляtosya78
Пів року це ще дуже круто
У мене теж пів року тримав
Голова колгоспу
• 27 апреля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Боиреаитализация, бланшинг, хороший дорогой уход
Дякую! Догляд у мене завжди якісний. Біоревіталізацію теж не можна (( Про бланшинг почитаю