Дівчата, хто користувався, на дорослому квитку пише пільговий? В білеті. Заспокойте мене будь ласка
Ответ дляОльгис-053d
Подивилась. Написано 0 і прописано
3000 км. Пільговий не бачу слова.
А відкрийте пдф файл? Будь ласка
Ответ дляsvett1981
А на какое направление удалось взять такой билет? Я в последнее время что то вообще не вижу в продаже билетов с этой позначкой
Харків ужгород
Ответ дляОльгис-053d
Подивилась. Написано 0 і прописано
3000 км. Пільговий не бачу слова.
Біля номеру місця пише повний або пільговий
Ответ дляОльгис-053d
фото
Дякую, але верхній куточок правий треба, там номер місця) і біля нього надпис повний чи пільговий
Ольгис-053d• 2 часа назад
Ответ длядфтфсрлфлф
На фото все є. Там написано 12 пільговий
Подякувала, пані Ольга! (Обрізало мені фото) Просто в мене пільговий з дитячім асоціюється))
сахарный комок• 1 час назад
Ответ дляsvett1981
Киев Хмельницкий