Пилосмок працює• 27 апреля 2023

Машинна штукатурка ідеальна - але працівн напарюють скловолокно

Зробили нам штукатурку
Вона рівненька, красива що здається можна фарбувати по ній
А ні, сказали має бути ще 5 етапів
Грунтовка
Стартовий шар шпаклівки
Грунтовка
Скловолокно
Шпаклівка
Шліфування
Грунтування праймером
Ці етапи коштують 550 грн м кв
І нарешті фарбування 150 грн м кв
Губи з філером• 27 апреля 2023
Они правы. Не хотите чтоб потрескалось, слушайте специалистов.

ВсеПроВсехЗнаю• 27 апреля 2023
вы красить собрались штукатурку?
автор Пилосмок працює • 27 апреля 2023
Але є варіант просто поклеїти обої
Інший майстер сказав шо у нас чудова стіна
Але можна було під обої пошпаклювати тоненько 😅
Губи з філером• 27 апреля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Але є варіант просто поклеїти обої
Под обои скловолокно можно не клеить. Только под покраску.
автор Пилосмок працює • 27 апреля 2023
Ответ дляГуби з філером
Ну навіть якшо потріскається то не у всій хаті одночасно на всіх стінах по всьому периметру
Ну потріскає то тей кусочок заробимо
Не розумію нашо викидати такі величесні кошти
автор Пилосмок працює • 27 апреля 2023
Ответ дляГуби з філером
Ми давно робили ремонт без скловолокна і якось живемо
Це якась мода зараз?
Губи з філером• 27 апреля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Це якась мода зараз?
Какие стены? Обои.?
пицунда• 27 апреля 2023
у меня без стекловолокна все прекрасно ремонту лет семь ничего не трескается. покраска у меня тикуриллой
автор Пилосмок працює • 27 апреля 2023
Ответ дляГуби з філером
Какие стены? Обои.?
Обои в спальне а в коридоре покрасили

Губи з філером• 27 апреля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Це якась мода зараз?
Не мода, а с умом. Тм идеально ровно выглядит. А не как в сарае, лишь бы как
автор Пилосмок працює • 27 апреля 2023
Ответ дляпицунда
Раскажите подробнее
Вы после штукатурки просто пошпаклевали и сразу красили?
Скіфська пектораль• 27 апреля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Це якась мода зараз?
Це не мода, це розвод на гроші...
Jave• 27 апреля 2023
Автор, підкажіть стосовно машинної штукатурки. При маш штукатурці машина лише мішає суміш гіпсову чи і нанесення машиною? Вона краща чим ручна?
автор Пилосмок працює • 27 апреля 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Це не мода, це розвод на гроші...
Просто в мене стін 300 м кв
То треба віддати тільки за підготовку стіни 170000 грн
А ще фініш
автор Пилосмок працює • 27 апреля 2023
Ответ дляJave
Беріть тільки машинну
Будете задоволені
Нам робили швидко за 130 грн м кі
автор Пилосмок працює • 27 апреля 2023
Просто хотілось би мати рівні стіни і під покраску але більш бюджетний варіант
Поросенка• 27 апреля 2023
Іноді треба скловолокно, наприклад новий дім і ви плануєте дорогу декоративну штукатурку і то лише деякі види, так як деякі гарно маскують дрібні тріщини чи хочете прямо ідеальну покраску, хоча і фарби якісні зараз теж є які краще справляються ну і плюс у вас на це закладені гроші і бажання, то можна робити, зайвим як кажуть не буде. А в решті випадків зайвий етап
автор Пилосмок працює • 27 апреля 2023
Ответ дляПоросенка
Скажіть а шпаклівку треба робити до чи після того як покладуть плитку на підлозі?
Поросенка• 27 апреля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Як хто, але кожен хоче бути останнім) бо на попередніх косяки можна скинути свої ) Якщо майстри плитки рукасті то можна і їх але все одно ще потім їм треба на об’єкт і плінтуса. Практичніше штукатурку сперше, тому що хоч і плитку накривають все одно пил і мікро пісок потрапляє на неї. Але тоді треба акуратно їм різати плитку щоб стіни не зіпсувати , бажано десь в іншому приміщенні це робити чи на вулиці

Стопясят раз обсуждала• 27 апреля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Але є варіант просто поклеїти обої
Можете делать без сетки это нестрашно , вы готовы через пару лет опять делать с нуля ?
Стопясят раз обсуждала• 27 апреля 2023
Ответ дляпицунда
Подождите еще треснет.
пицунда• 27 апреля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Раскажите подробнее
я ничего не делала работали два мужика. но этого волокна точно не было... были какие то полоски по стыкам стены с потолком и все
Синиця у спідниці• 27 апреля 2023
Зробіть ґрунтовка, шпаклювання, ґрунт шпалери під фарбування, фарбування.
Просто красавица• 27 апреля 2023
Стартова штукатурка точно зайва - вона у вас вже є. Скловолокно туди ж. Стартова - це штукатурка грубої фракції для вирівнювання товстим шаром, от подивіться інструкцію до неї на сайті хенкель. Під фарбування іде тонка фінішна штукатурка, щоб зробити ідеально гладеньку поверхню ну і звичайно грунтовка до і після.
Майстри, які на старті намагаються вас грубо ’розвести’ - це погано. Якісної роботи від них не дочекаєтесь.
Блиск думки• 27 апреля 2023
Ідеальної штукатурки не існує. Вона ідеальна доки у вас не пофарбовано і доки ви не повісили люстри і світильники. Ось після світильників дуууууже здивуєтесь навіть після склохолста.
Блиск думки• 27 апреля 2023
Візьміть малярну лампу в оренду і подивіться на свої стіни
Царевна_несушка• 28 апреля 2023
Ответ дляПросто красавица
Не штукатурка, а шпаклівка- стартова і фінішна.
Просто красавица• 28 апреля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Зайдіть на сайт церезіт і подивіться характеристики, щоб зрозуміти, чим відрізняється штукатурка і шпатлівка (спойлер - розміром фракції і, відповідно, мінімальною і максимальною товщиною нанесення). Потім почитайте ’штукатурка по маякам’ і вам стане зрозуміло, чому ’майстри’ дурять автора з крайнім цинізмом.