Трахтибидох• 27 апреля 2023
АКДС переживаю
Дитині зробили вчора четверту АКДС. Малій 1,9 р. Вчора була надвечір температура і не ходила. Вночі теж температура була 38,5. Сьогодні теж цілий день лежить. Не може стати на ніжку. Температура 2 рази повишалась до 38,5. Ніжка, в яку робили укол, трошки припухла, тепленька і якісь п´ятна. Переживаю. Взагалі у неї всі АКДС тяжко проходили, і покупали в аптеці теж така сама реакція. Як у ваших?
Электричка• 27 апреля 2023
Была температура и нога опухла, ходил нормально. Ногу мазала гидрокортизоновой мазью, но у меня тогда педиатр был из времен динозавров, поэтому может сейчас чем-то другим мажут
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Вроде нічим не треба мазати
Электричка• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Вроде нічим не треба мазати
Ну мне так педиатр сказала, я хз помогло оно или нет, но все прошло через пару дней
Кусюче сонечко• 27 апреля 2023
Все прививки прошли хорошо. На температуру, нурофен или ибупрофен, на припухшую ногу траумель гель либо крем, все по совету педиатра.
Отжигающая• 27 апреля 2023
Все делали покупные (Инфанрикс), дочка перенесла отлично - ни разу небыло температуры, припухлостей и т.д .
ОноВамнадо• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Так
Ужас. Чем думали? Вы не в курсе на сколько она ужасная и сколько побочек от нее🤯
Незнакомлюся• 27 апреля 2023
Просто интересно, если вы знали, что плохо переносит, что вас заставило опять издеваться над ребенком?
Пусть быстрее поправляется.
Пишу вірші, дорого• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Вроде нічим не треба мазати
Ну насколько я знаю, на ревакцинацию больше всего реакция. У моей на первую реакции почти не было, на вторую уже высокая температура и боль, третью ещё хуже перенесла. Ревакцинацию до сих пор не сделала, боюсь
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так, мене попереджували. Але я не думала, що ходити не зможе(
Гравіцапа• 27 апреля 2023
Мой ребенок прекрасно переносил индийскую АКДС. Температура один вечер, наутро всё нормально.
Единственное что медсестра нам говорила что если появляется отёк, то мазать троксевазином.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Пусть быстрее поправляется.
В якому сенсі знущатися?може ви взагалі проти вакцин?
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляОтжигающая
Ми попередню теж таку робили і реакція була тяжка, але вона тоді ще не ходила.
Продавчиня кіз• 27 апреля 2023
Обоє племінників від індійської акдс мали ті ж самі симптоми, що в у вашої дитини.
Пройшло через тиждень.
Коренная киевлянка• 27 апреля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Пусть быстрее поправляется.
Это не плохо переносит, это нормальная реакция на прививку эту.
Автор, не волнуйтесь, это нормально и скоро пройдет
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Пройшло через тиждень.
Жесть..
Ермолайчик• 27 апреля 2023
А чому кололи в ніжку? Я не дозволила. В приватній клініці кололи в руку. Взагалі ніякої реакції. Але педіатр мені сказала обов’язково дати малому Нурофен. Щоб не йшло запалення
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Мені сказали що вже наступний раз в ручку. Нурофен давала
Олимпиада80• 27 апреля 2023
Ответ дляНиколь1986
Лучше б вы Индию не делали. Еще и акдс. Она и так самая тяжелая.
Не самая. Кпк хуже
Ответ дляТрахтибидох
Таких ускладнень дуже багато, що від АКДП (П - це правець українською мовою) діти не можуть ходити. Якщо ви не побажали вчитись на чужому досвіді - вчітьтся тепер на своєму.
Ускладнення або важка реакція на попередню дозу є протипоказом для подальшой вакцинації цією вакциною.
Ось стара інформаційна тема, що робити якщо у дитини ускладнення від щеплень:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ для-Ань-
А про те, що люди помирають від щеплень, вас попереджали? Теж не думають батьки, і не вірять, поки власну дитину не поховають...
Шо ви таке говорите? І так на нервах..
Я дивуюсь, як люди наважуються колотись після того, як по всій Україні відключали світло. Ви знаєте при якій температурі треба зберігати вакцини? (можна прочитати в інструкції до вакцини)
А після того як вакцини лежали у відключених холодильниках - їх утилізувати треба, а не в дітей колоти! Цих запасів зіпсованих вакцин на кілька років вистачить. І утилізувати їх будуть тільки в таких от наївних пацієнтів.
Все буде Україна• 27 апреля 2023
Ответ для-Ань-
А що від правця і дифтерії помирають, ви в курсі?
Незнакомлюся• 27 апреля 2023
Ответ для-Ань-
А тут деякі пишуть, що все ок, так і треба
Ответ дляТрахтибидох
Шо ви таке говорите? І так на нервах..
Правду. А лікарі вас обманюють навіть в такому розповсюдженому документі як ’Інформована згода’.
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме: