Всім шампаньського• 27 апреля 2023
Апарат для мікротоків
Який порадите?
Всім шампаньського
• 27 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
А чего второй называется «подарок для женщин»?))
Напевне, деякі так шукають товари, тому й написали в назві.
Всім шампаньського
• 27 апреля 2023
Всім шампаньського
• 27 апреля 2023
А щодо другого
Хтось у відгуках написав, що там немає мікротоків взагалі
От і як обрати,де ті мікротокові штуки шукати?
Дівчата покажіть які у вас. Такі, що точно працюютьі ви помітили ефект. Я буду гуглити
Красота неземная• 27 апреля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Перший в описі має RF
На али он дешевле и доставка бесплатная, какой смысл заказывать китайские товары с Амазона?
Всім шампаньського
• 27 апреля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Я не в Україні. Я можу повернути на Амазон, якщо виявиться, що це не те, що я думала
Я можу і з Алі, але тоі мені утакому випадку потрібно точно знати, що я купую. А я не знаю і немаю де проконсультуватися.
nata-provans• 27 апреля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Який порадите?
Чумачечая Весна• 28 апреля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Я тоже не в Украине и тоже заказывала на Амазон. У меня вот такой. Тут микротоки точно есть, потому что очень чувствительно ток чувствуется))). Но надо обязательно с гелем проводящим делать.